Masz pytania? Zadzwoń: 787 877 971

DARMOWA DOSTAWA powyżej 199zł! | GWARANCJA 24 MIESIĄCE

Jakie smart zabawki dla kociaka? Sprawdź nasze propozycje!

Jeśli chcesz umilić swojemu kociakowi życie i zatroszczyć się o pupilowego członka rodziny, to mamy na to rozwiązanie! Sprawdź produkty, które dla niego wybraliśmy i zafunduj mu dodatkową radość!

1. Inteligentny robot do monitoringu domu / dzieci / zwierząt Enabot EBO AIR śledzenie AI WiFi

Jest to inteligentny robot, który pozwoli Ci zadbać o swojego kociaka głównie podczas Twojej nieobecności. Urządzenie umożliwia zdalne sterowanie za pomocą smartfona i aplikacji mobilnej dostępnej na Androida / iOS.

Za pomocą tego zwinnego robota możesz w każdej chwili sprawdzić co robi Twój ulubieniec w domu. Wystarczy podłączyć robota do sieci WiFi dostępnej w domu, użyć aplikacji mobilnej i gotowe!

Robotem możesz sterować za pomocą przycisków wraz z podglądem na żywo. Przypomina to sterowanie samochodzikiem RC.

Oczywiście, oprócz obrazu masz także możliwość posłuchania tego co dzieje się w Twoim domu a także funkcję dwukierunkowej komunikacji – do rozmowy ze zwierzakiem lub z domownikami.

EBO AIR został wyposażony w dodatkowe tryby do zabawy ze zwierzakiem, szczególnie dla kociaków. Jest to między innymi laser, który można włączyć za pomocą jednego kliknięcia, a następnie można zdalnie sterować robotem w celu zabawy z kotem.

Inną możliwością jest wybranie jednego ze zdefiniowanych (5) trybów zabawy ze zwierzakiem, takich jak jazda w określony sposób, wyszukiwanie kota poprzez AI i zabawa z nim czy inne zabawy głosowe.

Ważnym elementem robota jest także zestaw akcesoriów, piórek które można przyczepić w tylną górną część urządzenia w celu zabawy ze zwierzakiem. Bo który kociak nie oprze się wystającemu piórku? 🙂

Warto zwrócić także uwagę na taki tryb, jak śledzenie AI obiektu (kota lub człowieka). Po uruchomieniu tego trybu robot samodzielnie będzie jeździł w poszukiwaniu znanego kształtu. Po jego wykryciu będzie go nagrywał z zachowaniem odpowiedniego dystanstu. W ten sposób możesz zapisać sobie na wbudowanej w robota karcie pamięci przebłyski wideo z tego co dzieje się z Twoim ulubieńcem w określonych godzinach. (można to zaprogramować na uruchamianie w określonych godzinach)

Co istotne, po skończonej zabawie lub przy niskiej baterii Enabot AIR samodzielnie wróci do stacji bazowej by się podładować.

 

2. Inteligentny laser do zabawy dla psa / kota Petoneer Smart Dot

Kolejną ciekawą zabawką dla Twojego kociaka jest interaktywny laser od Petoneer, który możesz uruchamiać za pomocą aplikacji mobilnej. Podobnie jak w przypadku Enabota, wystarczy tylko tutaj do działania telefon oraz router WiFi w domu.

Wystarczy umieścić laser na wyżej położonym punkcie, jakim jest komoda, wybrać obszar działania i gotowe!

W aplikacji możesz także wybrać odpowiednią trajektorię do zabawy, tak by Twój ulubieniec miał zabawę na dłuższy czas.

Co więcej, sprzętem możesz sterować i bawić się z kociakiem będąc w pracy lub ustawić odpowiednie harmonogramy pracy dla urządzenia.

 

3. Interaktywna piłka dla psów oraz kotów Cheerble Ice Cream (niebieska)

Inną ciekawą zabawką dla Twojego ulubieńca będzie interaktywna piłka do zabawy w kolorze niebieskim. W tym przypadku do działania urządzenia nie jest wymagana żadna aplikacja – po prostu ją włączasz i gotowe – banalnie proste.

Piłeczka została wyposażona w 3 tryby pracy, jakimi są: NORMAL, PASSIVE oraz GENTLE. W pierwszym trybie piłka samoczynnie się porusza i skacze po jej uruchomieniu, a zabawa trwa około 30 minut. Drugi tryb jest ciekawszy dla doświadczonych kociaków. Po dotknięciu piłki przez kota zaczyna ona się ruszać zachęcając ulubieńca do dalszej zabawy. W trybie GENTLE piłka jedynie łagodnie się porusza.

W przypadku tego sprzętu Twój kot może bawić się urządzeniem na jednym ładowaniu sumarycznie nawet do 4,5h!

 

Podsumowanie

Najciekawszą rzeczą dla Twojego kociaka jest z pewnością laser. Enabot AIR oferuje tutaj najwięcej możliwości zabawy, włączając w to zdefiniowane tryby oraz możliwość komunikacji ze zwierzakiem, nawet jak jesteś długo poza domem. Do tego sprawdzi się także jako dodatkowe zabezpieczenie dla Twojego domu. Laser Petoneer oraz piłeczka Cheerble są prostszymi urządzeniami do zabawy z kociakiem, ale także mogą mu przynieść wiele frajdy!

 

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 199zł

30 dni na zwrot

30 dni na darmowy zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Polska dystrybucja i serwis

Bezpieczne płatności

BLIK / PayNow / Raty 0% / PayPo