Masz pytania? Zadzwoń: 787 877 971

DARMOWA DOSTAWA powyżej 199zł! | GWARANCJA 24 MIESIĄCE

Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy (dotyczy Konsumentów oraz firm i przedsiębiorców na prawach konsumenta)

Jak zwrócić produkt, czyli prosta i przejrzysta polityka zwrotów:

Możesz skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, że wyślesz nam informację dotyczącą wykonania przysługującego Tobie prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy (przykładowo w formie wiadomości email podając przedmiot odstąpienia od umowy w wiadomości).

Wystarczy, że zapakujesz produkt w kartonowe opakowanie. My w kolejnym kroku zamówimy Kuriera, aby za darmo odebrał od Ciebie paczkę. Kurier będzie miał etykietę, więc o nic nie musisz się martwić.

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

Darmowy, szybki zwrot dotyczy przesyłek kurierskich oraz paczkomatów InPost.

Jak zrobić szybki zwrot?

 1. Wejdź na stronę szybkiezwroty.pl

 2. W formularzu zwrotu znajdź – InteligentnyDom (jest to właściciel sklepu SmartPupil.pl)

3. Następnie kliknij przycisk “Zwróć teraz!”

    4. Na ekranie pojawi się formularz zwrotu, który należy wypełnić.

Numer zamówienia* – jest to numer paczki otrzymanej z etykietą InPost, znajduje się on pod kodem kreskowym w postaci 6 cyfr.

Imię i Nazwisko* – należy wpisać dane osoby, na którą paczka została nadana.

Twój numer telefonu* / Twój adres e – mail* – należy wpisać dane, które były podane do wysyłki i figurują w systemie InPost – dzięki temu otrzymasz kod od InPost na darmowy zwrot, oraz zostaniesz poinformowany o dostarczeniu zwrotu.

Opis* – należy podać przyczynę zwrotu.

   5. Zaznacz :white_check_mark: w polu “Nie jestem robotem”.

   6. Następnie kliknij przycisk “Wyślij”.

   7. Postępuj zgodnie z dalszymi wytycznymi od InPost: odbierz kod zwrotu SMS/emailumieść kod zwrotu na paczcenadaj w paczkomacie.

Możesz także samodzielnie wysłać do nas przesyłkę (przykładowo paczkomatem Inpost).
Dane i adres do samodzielnego przesłania produktu:

Inteligentnydom.co sp. z o.o. (sklep SmartPupil.pl)

adres: ul. Szczepankowo 37, 61-311 Poznań

email: biuro@smartpupil.pl

telefon kontaktowy: +48 787 877 971

Numer paczkomatu: POZ116M

 

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email: biuro@inteligentnydom.co

 

___

 

Skutki odstąpienia od umowy 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Tobie wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Proszę odesłać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany jeśli odeślesz nam rzecz przed upływem 30-dniowego terminu. Pokrywamy także koszty zwrotu rzeczy.

Jeżeli zażądałeś rozpoczęcia świadczenia usług przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, zapłacisz nam kwotę proporcjonalną do zakresu świadczeń spełnionych do chwili, w której zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od niniejszej umowy

 

Kiedy mogę odstąpić od umowy i jak?

W przypadku gdy nie występują okoliczności wskazane powyżej, Użytkownik ma prawo odstąpić od umowy w terminie 30 dni od dnia zawarcia umowy/dostarczenia produktu. W celu skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, Użytkownik powinien poinformować Sprzedawcę o tym wysyłając np. e-mail lub pismo na adres wskazany w Regulaminie (wzór – załącznik nr 2 do Regulaminu). Więcej informacji o prawie odstąpienia znajduje się w załączniku nr 1 do Regulaminu.

 

Kiedy prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje?

Użytkownikowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, w której:

 • przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Użytkownika lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
 • przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
 • przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • zawartej w drodze aukcji publicznej
 • przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

.

Zasady wnoszenia reklamacji:

 1. Sprzedawca dba o to by dostarczać wysokiej jakości produkty.
 2. Użytkownik  może składać reklamacje dotyczące zakupionych produktów.
 3. Reklamacja powinna zostać wysłana na adres Sprzedawcy wskazany w Regulaminie (adres korespondencyjny lub e-mailowy).
 4. Reklamacja powinna zawierać dane umożliwiające identyfikację Użytkownika, przedmiot reklamacji oraz żądania związane z reklamacją. W przypadku otrzymania niekompletnej reklamacji, Sprzedawca wezwie Użytkownika do jej uzupełnienia pod rygorem pozostawienia reklamacji bez rozpoznania.
 5. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni rozpatruje reklamacje, chyba, że przepisy szczególne stanowią inaczej. Odpowiedź przesłana zostanie na adres e-mail Użytkownika lub w inny sposób wskazany przez Użytkownika.
 6. Do odpowiedzialności za jakość produktów mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego dot. rękojmi.
 7. Poza uprawnieniami wynikającymi z rękojmi, niektóre produkty mogą być objęte gwarancją. W takim przypadku, informacje dot. gwarancji zostaną określone m.in. przy opisie produktu lub w odrębnym dokumencie.

 

Możesz odstąpić od umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia zawarcia umowy lub w terminie 30 dnia od dostarczenia Produktu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 199zł

30 dni na zwrot

30 dni na darmowy zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Polska dystrybucja i serwis

Bezpieczne płatności

BLIK / PayNow / Raty 0% / PayPo