Masz pytania? Zadzwoń: 787 877 971

DARMOWA DOSTAWA powyżej 199zł! | GWARANCJA 24 MIESIĄCE

Pochłaniacze zapachów: wiosenno-letni sprzymierzeńcy właścicieli zwierząt domowych – sprawdź nasze wybory!

Podczas gdy wielu z nas z niecierpliwością czeka na wiosnę i lato, właściciele zwierząt domowych mogą mieć wzmożone trudności z nieprzyjemnymi zapachami. Zapachy pozostawione przez zwierzęta w domach mogą stać się bardziej uciążliwe wraz ze wzrostem temperatury i wilgotności. Pochłaniacze zapachów są jedną z najlepszych opcji, które rozwiążą ten problem. Mogą one być pomocne w utrzymaniu czystego i świeżego powietrza w domu, szczególnie o tej porze roku. Rozważając wady i zalety pochłaniaczy zapachów dla Waszych pupili oraz sposób, w jaki mogą one poprawić komfort życia właścicieli przedstawimy Wam nasze propozycje. Nie wiesz czy pochłaniacz zapachów jest czymś czego potrzebujesz? Pozwól rozwiać nam Twoje wątpliwości i udowodnić, że jest to niezbędne urządzenie każdego miłośnika zwierząt domowych.

Rojeco/RJWQ-01/6

Zapachy zwierząt domowych: Wyzwanie dla właściciela

Naturalny zapach wielu zwierząt domowych, takich jak psy, koty, króliki i ptaki, może być zaakcentowany latem przez wyższy poziom aktywności, cieplejsze temperatury i wyższy poziom wilgotności. Bez względu na to, jak skrupulatnie dbamy o ich czystość, zapachy mogą nadal gromadzić się w domu, szczególnie w kociej kuwecie bądź legowisku, gdzie zwierzęta spędzają dużo czasu.

Osoby z alergią mogą również odczuwać nieprzyjemny dyskomfort spowodowany kurzem i alergenami zwierząt domowych, które mogą nasilać się latem. Dlatego tak ważne jest kontrolowanie tych zapachów zarówno ze względu na zdrowie zwierząt, jak i komfort ludzi.

Jednym z najczęściej stosowanych składników pochłaniaczy zapachów jest węgiel aktywny. Jego porowata natura sprawia, że powietrze staje się świeższe i czystsze dzięki jego zdolności do zbierania i zatrzymywania cząsteczek zapachu.

 

Zalety dla właścicieli zwierząt

Pochłaniacze zapachów mogą być bardzo przydatnym narzędziem dla właścicieli zwierząt domowych do utrzymania świeższego środowiska w pomieszczeniach. Poniżej przedstawiamy kilka zalet ich stosowania:

Poprawa jakości powietrza: Pochłaniacze zapachów mogą poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach, co jest korzystne zarówno dla zdrowia ludzi, jak i zwierząt domowych poprzez eliminację alergenów i cząsteczek zapachowych.

Zwiększony komfort: Czyste, świeże powietrze może sprawić, że nie tylko  właściciele domów poczują się bardziej komfortowo, ale również pupile, które także skorzystają z czystszej atmosfery.

Użyteczność: Pochłaniacze zapachów są przyjazne dla użytkownika i często oferowane w różnych kształtach i rozmiarach, aby spełnić różne wymagania klienta i dopasować się do klimatu panującego w domu.

 

Rojeco/RJWQ-01/2

 

Jak działają pochłaniacze zapachów?

Produkty znane jako pochłaniacze zapachów są wykonane z substancji chemicznych lub naturalnych materiałów, które pochłaniają i neutralizują lub ukrywają zapachy w powietrzu. Pochłaniacze zapachów wykorzystują różnorodne techniki takie jak proces ozonowania, generowanie jonów czy filtrowanie za pomocą filtrów polimerowych. Artykuły dostępne w naszym sklepie to m.in:

 

Inteligentny pochłaniacz zapachów Petoneer Smart Odor Eliminator

https://smartpupil.pl/p/inteligentny-pochlaniacz-zapachow-petoneer-smart-odor-eliminator/

 

Urządzenie to wykorzystuje proces ozonowania, aby utrzymać lepszą jakość powietrza przez dłuższy czas. Powietrze pozostaje czyste i świeże w wyniku procesu rozkładu aktywnego tlenu, który neutralizuje i rozbija cząsteczki zapachu, jednocześnie zapobiegając rozwojowi bakterii.

 

Inteligentny pochłaniacz zapachów Petoneer Smart Odor Eliminator Pro

https://smartpupil.pl/p/inteligentny-pochlaniacz-zapachow-petoneer-smart-odor-eliminator-pro/

Wykorzystując jony ujemne i cząsteczki aktywnego tlenu, pochłaniacz eliminuje nieprzyjemne zapachy i zapewnia całkowitą sanityzację. Gadżet działa w promieniu 360°, więc jego efekty są odczuwalne na całej przestrzeni. 99,91% powierzchni jest sterylizowane, a 84,8% zapachów jest dokładnie redukowane. Ozonowanie zapobiega rozwojowi mikroorganizmów i eliminuje niepożądane zapachy. Dodatkowo urządzenie uwalnia jony ujemne. 

 

Inteligentny pochłaniacz zapachów Rojeco Cat Litter Box Deodorizer

https://smartpupil.pl/p/inteligentny-pochlaniacz-zapachow-rojeco-cat-litter-box-deodorizer/

Wbudowany w pochłaniacz zapachów generator jonów ujemnych automatycznie emituje dezodoranty i jony redukujące kurz, pozbywając się nieprzyjemnych zapachów i poprawiając jakość powietrza. Wykrywa zapachy przez całą dobę.

 

Inteligentny pochłaniacz zapachów PetKit Pura AIR

https://smartpupil.pl/p/inteligentny-pochlaniacz-zapachow-petkit-pura-air/

Ten pochłaniacz zapachów wykorzystuje specjalne filtry polimerowe, do których wytworzenia wykorzystano ekstrakty z około 20 roślin. Filtr jest nietoksyczny i bezpieczny dla zdrowia pupili jak i domowników. Pochłania odór i rozkłada jego cząsteczki, takie jak np. nitrogen oraz zapobiega namnażaniu się bakterii. Filtr działa efektywnie przez około 3 miesiące.

 

 

Podsumowanie

Pochłaniacze zapachów mogą być bardzo przydatnym narzędziem dla właścicieli zwierząt domowych, zwłaszcza wiosną i latem, kiedy podwyższone temperatury i wilgotność mogą sprawić, że zapachy zwierząt domowych będą bardziej uciążliwe. Z korzyścią zarówno dla ludzi, jak i ich czworonożnych przyjaciół, pochłaniacze zapachów mogą pomóc w utrzymaniu świeżości w domu poprzez eliminację zapachów, zwiększenie komfortu i poprawę jakości powietrza. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę skład, rodzaj i rozmiar pochłaniaczy zapachów przy ich wyborze, aby spełnić określone wymagania. 

 

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 199zł

30 dni na zwrot

30 dni na darmowy zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Polska dystrybucja i serwis

Bezpieczne płatności

BLIK / PayNow / Raty 0% / PayPo