Interaktywna piłka dla psów oraz kotów Cheerble W1 (Cyclone Version) (niebieska)

119,00 

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 119,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Interaktywna piłka dla psów oraz kotów Cheerble W1

Cheerble zaprojektował piłkę W1, która będzie dla Twojego pupila świetną rozrywką. Zabawka porusza się samoistnie, wystarczy, że zwierzak jej dotknie. Posiada 3 tryby pracy, więc dostosujesz jej działanie do jego potrzeb. Zabawka została wyposażona w czujnik unikania przeszkód, nie utknie w szczelinie lub pod kanapą. Jest odporna na wodę na poziomie IP67, a jej czas pracy wynosi 8 godzin. Dodatkowo posiada też specjalny otwór, w którym umieścisz przekąskę lub kocimiętkę.

 

 

3 tryby pracy – dostosuj do potrzeb pupila

Tryb działania ustawisz za pomocą dedykowanego przycisku, a poinformuje Cię o tym kolorowe podświetlenie. Cheerble W1 włączy się na 10 min, a następnie wyłączy na 30 min, pozwalając Twojemu przyjacielowi odpocząć.

 

 

Przemyślany design

Zabawka została wyposażona w czujnik unikania przeszkód, dzięki czemu nie utknie pod kanapą, a jeśli znajdzie się w szczelinie między meblami, sama się z niej wydostanie.

Piłka jest odporna na działanie wody na poziomie IP67.

 

Jak to działa?

W środku piłeczki znajduje się przycisk zasilania. Przytrzymaj przycisk przez 3 sekundy, aby włączyć piłkę. Następnie wybierz tryb pracy, naciskając dedykowany przycisk. Zakręć obie części piłki i połóż ją na podłodze. Aby zabawka rozpoczęła pracę, dotknij jej lub potrząśnij nią lekko. Piłka składa się z 2 części, wystarczy, że ją odkręcisz. 

 

 

Wytrzymała

Zabawka W1 została wyposażona w akumulator, który oferuje aż do 8 godzin pracy. Naładujesz ją za pomocą kabla z portem micro USB. Wystarczy około 1.5 godziny, aby piłka była znów gotowa do zabawy. Co najważniejsze, jest bezpieczna dla Twojego pupila i odporna na zużycie. Została wykonana z poliwęglanu i tworzywa TPU, a jej ciekawe, wykończenie przykuwa wzrok, możesz też wymienić jej obudowę na inną.

 

Specyfikacja

Producent Cheerble
Nazwa Cheerble Ball W1 Cyclone Version
Model C1801-C
Odpowiednia dla koty, psy
Materiał poliwęglan, TPU
Wymiary 77 x 85 mm
Waga 250g
Akumulator litowo-polimerowy, 3.7V, 300 mAh
Czas ładowania 1h
Czas pracy do 8h
Kolor niebieski
Temperatura robocza 0ºC ~ 40ºC
Odporność na wodę IP67

Informacje dodatkowe

Producent

EAN

6971883203809