Inteligentny dozownik karmy Petoneer Nutri

269,00 

Brak w magazynie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie ponownie dostępny.

  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Inteligentny dozownik karmy Petoneer Nutri

Nakarm swojego pupila i zadbaj o jego zdrowe nawyki żywieniowe. Dzięki pojemności 3,7 litra, Twój pupil zawsze otrzyma odpowiednią ilość jedzenia w odpowiednim czasie. Do obsługi gadżetu można wykorzystać aplikację. Powiadomienia dotyczące pozostałej niewielkiej ilości karmy sprawią, że nigdy nie zapomnisz o uzupełnieniu zapasów pokarmu dla swojego pupila. Ukryty slot na Power Bank umożliwia dłuższą pracę gadżetu bez konieczności podłączania go do stałego źródła zasilania.

 

 

Umiejętne karmienie

Czas karmienia i ilość porcji możesz zaprogramować za pomocą specjalistycznej aplikacji. Dzięki temu utrzymanie zdrowych nawyków żywieniowych Twojego pupila jest proste; możesz zapobiec przejadaniu się i sprawić, że nigdy nie będzie głodny. Stwórz optymalny plan żywienia dla swojego pupila i spraw, by nie groziła mu otyłość lub niedożywienie za pomocą zaledwie kilku kliknięć!

 

 

Całkowita kontrola

Teraz masz dostęp do podsumowania historii żywienia swojego pupila. Dostarcz mu zbilansowaną karmę, a aplikacja powiadomi Cię, gdy Twój pies lub kot skonsumuje jej część. Co więcej, możesz swobodnie karmić swojego pupila poza normalnymi godzinami karmienia, jeśli tak zdecydujesz.

Czy obawiasz się, że zapomnisz uzupełnić zapasy karmy? To już niemożliwe!!! Przypomną Ci o tym alerty dostarczane na Twoje urządzenie mobilne.

 

Sterowanie głosem z Alexą

Chcesz mieć więcej opcji zdalnego sterowania dla swojego karmnika? Petoneer Nutri jest odpowiedni dla Ciebie. Urządzenie jest kompatybilne z wirtualnym asystentem Amazon Alexa, co pozwala na sterowanie nim za pomocą komend głosowych. Możesz teraz karmić swoje psy za pomocą prostej komendy, takiej jak “ask Petoneer to feed my puppy 1 portion of food on Nutri”.

 

 

Przemyślana budowa

Jest wyposażony w dwa zestawy inteligentnych czujników, dzięki którym może sprawnie powiadamiać Cię o pozostałych zapasach żywności i ewentualnych brakach. Nie masz pod ręką swojego smartfona, aby otrzymać powiadomienie o tym, że kończy Ci się jedzenie. Bez obaw!!! Lampki LED wskazują również, kiedy konieczne jest uzupełnienie zapasów. Dodatkowo zbiornik jest tak skonstruowany, aby zapobiec zapychaniu go małymi cząsteczkami jedzenia. Dodatkowo reduktor i niska prędkość obrotowa pozwalają stale uzyskiwać idealną ilość energii do karmienia. Funkcja odwracania obrotów wirnika działa bez zarzutu w przypadku jego zablokowania.

 

Za naciśnięciem jednego przycisku zwierzę zostaje nakarmione.

Nawet bez telefonu możesz w prosty sposób dostarczyć jedzenie dla swojego pupila. Aby skorzystać z ręcznego karmienia, wystarczy nacisnąć przycisk. Czy obawiasz się, że Twój pupil może przypadkowo go nacisnąć i zjeść dodatkową porcję? Nieprawda! Skorzystaj z opcji przewidzianej przez program, aby wyłączyć przycisk i przestań się o cokolwiek martwić.

 

Duża pojemność i proste czyszczenie

Po napełnieniu, Nutri przenosi wystarczającą ilość pokarmu, aby utrzymać małe psy i koty przez wiele dni. Jest to wykonalne dzięki ogromnej pojemności karmnika, która wynosi aż 3,7 litra. Dodatkowo możliwość odłączenia pojemnika i prosta konstrukcja urządzenia sprawiają, że czyszczenie urządzenia jest proste. Jeszcze nigdy dbanie o swoich futrzanych członków rodziny nie było tak proste!

 

Miejsce na powerbank

Gniazdo z tyłu urządzenia umożliwia włożenie powerbanka, który może służyć jako zapasowa bateria w przypadku braku prądu. Nie jesteś już ograniczony do konwencjonalnego zasilania sieciowego; Petoneer Nutri daje Ci elastyczność wyboru i pewność niezawodnego działania nawet podczas przerwy w dostawie prądu.

 

Współpraca z systemem TUYA

Na platformie TUYA znajduje się karmnik Petoneer Nutri. Oznacza to, że jest on kompatybilny z innymi produktami TuyaSmart. Aby zaoferować Państwu jak największe doświadczenie użytkownika, aplikacja Petoneer została zbudowana na protokole Tuya. Dzięki temu jest wysoce intuicyjna, prosta w obsłudze i funkcjonalna, oferując wiele dodatkowych możliwości.

 

 

W zestawie

  • Podajnik Petoneer Nutri
  • Kabel zasilający USB
  • Ładowarka USB
  • Miska

Specyfikacja

 
 
Model FDW010
Wymiary 230 x 246 x 352 mm
Waga netto 2 kg
Zasilanie DC 5 V / 1 A
Pojemność 3,7 L
Minimalna porcja Ok. 10 g 
Łączność Wi-Fi
Zasięg 30 m
Aplikacja Petoneer

Informacje dodatkowe

Producent

EAN

6930460005212

Gwarancja

24 miesiące

Powiadom mnie, gdy produkt będzie ponownie dostępny.