Interaktywna zabawka dla kotów Cheerble Wicked Mouse (Niebieski)

60,00 

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 60,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Interaktywna zabawka dla kotów Cheerble Wicked Mouse

Zapewnij swojemu kotu mnóstwo ekscytujących zajęć. Interaktywna zabawka Cheerble Wicked Mouse w kształcie małej myszki instynktownie ucieka przed Twoim pupilem i przeskakuje przeszkody. Pobudzi ona instynkt łowiecki Twojego pupila i zachęci go w ten sposób do aktywności! Dołączony do gadżetu przewód micro USB służy do ładowania długotrwałego akumulatora. Jest wytrzymały i bezpieczny dla zwierząt.

Doskonała rozrywka

Kiedy kot się nudzi i brakuje mu stymulacji, może zacząć się psocić. Możesz temu zapobiec dzięki zabawce Wicked Mouse! Wystarczy kliknąć przycisk ukryty w pyszczku myszy, a obiekt sam zacznie się poruszać i uciekać przed zwierzakiem. Sprytny algorytm produktu pozwala mu na automatyczną zmianę kursu. Gdy napotka przeszkodę, taką jak ściana lub mebel, odskakuje i toczy się w inny sposób. Nie musisz się martwić, że może się w jakikolwiek sposób zablokować i zepsuć przyjemność Twojemu zwierzakowi!

Przemyślana konstrukcja

Skłonności łowieckie tych niesamowitych zwierząt są prawdopodobnie dobrze znane większości opiekunów kotów. Potrzeba polowania Twojego pupila została zaspokojona przez zabawkę Wicked Mouse. Jej migający ogon z podświetleniem RGB dodatkowo upodabnia ją do myszy. Dzięki temu zabawka przyciąga uwagę zwierzaka i jeszcze bardziej motywuje go do polowania! Dodatkowo, dzięki wykonaniu z wytrzymałych, ekologicznych materiałów, zabawce niestraszne są zęby i pazury Twojego pupila!

Inteligentne działanie

Gadżet ma zapewnić kotu wystarczająco dużo czasu na zabawę i relaks. Po 10 minutach działania Wicked Mouse przełącza się w tryb uśpienia. Wystarczy jednak, że kot dotknie jej np. łapą lub nosem, by ponownie ją aktywować. Dzięki tej metodzie możesz mieć pewność, że Twój pupil nie zmęczy się ani nie znudzi zabawką zbyt szybko.

Wbudowany akumulator

Nie musisz kupować baterii do zabawek swojego zwierzaka, co pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wicked Mouse jest wyposażona w długotrwałą baterię, którą można łatwo naładować za pomocą dołączonego złącza micro USB. Czas ładowania wynosi nieco ponad godzinę! Twój kot może bawić się przez około 40 minut w pełni naładowanym gadżetem. Dzięki temu nie wymaga on częstego ładowania. Upewnij się, że Twój zwierzak nigdy się nie nudzi!

W zestawie

  • Interaktywna zabawka Wicked Mouse
  • Kabel do ładowania (micro USB)
  • Instrukcja obsługi

Specyfikacja

Producent Cheerble
Nazwa Wicked Mouse
Model C0821
Kolor Niebieski
Przeznaczenie Dla kotów
Materiał ABS, TPU, PVC
Wymiary 60 x 50 x 36 mm (bez ogona)
Waga 45 g
Pojemność akumulatora 135 mAh
Wejście 5 V - 1 A

Informacje dodatkowe

Producent