Inteligentna samoczyszcząca kuweta dla kota PetKit Pura MAX

2699,00 

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 2699,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Inteligentna kuweta PetKit Pura MAX

Nie trać czasu na sprzątanie po swoim kocie. Dzięki inteligentnej kuwecie PetKit Pura Max możesz szybciej oraz automatycznie oczyścić ją w zaledwie 90 sekund. Urządzenie oferuje aż 3 tryby pracy, a nawet rozprawi się z przykrym zapachem. Steruj PetKit Pura Max zdalnie – za pomocą aplikacji. Komfort i bezpieczeństwo użytkowania na pierwszym miejscu. Kuweta jest odpowiednia dla kotów w wieku powyżej 6 miesięcy i o wadze od około 1,6 kg.

 

 

Oszczędzaj czas i pieniądze

Z PetKit Pura MAX zaoszczędzisz czas oraz pieniądze wydawane na żwirek. Urządzenie skutecznie oddziela żwirek od zanieczyszczeń, co pozwala zmniejszyć jego zużycie. Możesz bez przeszkód używać dowolnego rodzaju żwirku zbrylającego – glinianego, torfu, mieszanego i wielu innych.

Uwaga: nie zalecamy stosowania żwirku niezbrylającego, ponieważ automatyczne czyszczenie może nie działać prawidłowo.

 

 

Efektywne czyszczenie

Dzięki gumie z TPE kuweta skutecznie oddziela żwirek od zanieczyszczeń, które nie przyklejają się do jej wnętrza i szybko trafiają do zbiornika na odpady. Jest on na tyle duży, że jeden kot może bez przeszkód korzystać z urządzenia nawet przez 15 dni. Dopiero po tym czasie konieczna będzie wymiana worka na śmieci.

Pura MAX może okazać się zatem przydatny w sytuacji, gdy wybierzesz się na kilkudniową wycieczkę lub w podróż służbową. Ponadto zbiornik jest niezwykle szczelny, dzięki czemu skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się przykrych zapachów.

 

 

Dostosuj do swoich potrzeb

Pura MAX pozwala na dostosowanie trybu pracy. Auto-cleaning sprawia, że urządzenie automatycznie rozpoczyna czyszczenie, gdy kot załatwi swoje potrzeby i odejdzie. W trybie manual-cleaning, aby zacząć sprzątanie, wystarczy nacisnąć przycisk na kuwecie lub w aplikacji. Scheduled-cleaning umożliwia stworzenie harmonogramu pracy – skorzystaj z tej opcji, jeśli chcesz, aby Pura MAX działała w określonym czasie.

 

 

Pożegnaj przykry zapach

Pura MAX skutecznie eliminuje przykry zapach. Urządzenie zostało wyposażone w PURA AIR smart spray (możliwość odłączenia) – automatycznie rozpyla specjalną ciecz, która redukuje odór i oczyszcza wnętrze kuwety po każdym jej użyciu. Dostępne są także różne tryby jego pracy – scheduled oraz automatic. W każdej chwili możesz też nacisnąć przycisk na kuwecie, aby ręcznie uruchomić PURA AIR smart spray i pozbyć się przykrego zapachu.

 

 

W trosce o bezpieczeństwo

Kuweta została wyposażona w zaawansowany system xSecure, na który składają się inteligentne czujniki wagi, czujnik na podczerwień, inteligentne wykrywanie, zdalne alerty oraz system ochrony przed wypadkiem. Co więcej, Pura MAX automatycznie zatrzymuje pracę, gdy kot do niej wejdzie lub zostanie wykryta zmiana wagi.

 

 

Niezwykle prosta obsługa

Wystarczy, że podłączysz urządzenie do prądu i wsypiesz do niego żwirek. Urządzenie zostało wyposażone w przyciski, które zapewniają wygodny dostęp do jego najważniejszych funkcji. Dzięki wbudowanemu ekranowi OLED, wyświetlane są przydatne informacje dotyczące między innymi statusu. Za jego pomocą szybko dowiesz się na przykład, czy urządzenie jest połączone z Wi-Fi. Ponadto, wyświetlacz powiadomi Cię o poziomowaniu kuwety, szybkim czyszczeniu czy dezodoryzacji.

 

 

Więcej możliwości z aplikacją

Dedykowana aplikacja PetKit daje prosty dostęp do wielu przydatnych funkcji. Za jej pomocą możesz między innymi zdalnie kontrolować urządzenie i wybierać tryby czyszczenia, a dzięki wbudowanym czujnikom Pura MAX monitoruje i zapisuje takie dane jak na przykład waga kota, częstotliwość i czas trwania korzystania z kuwety, a także pozostała ilość żwirku.

 

 

Modułowy design

Kuweta jest bardzo prosta w montażu i demontażu. Możesz z łatwością ją wyczyścić – w ten sposób jeszcze dłużej zachowasz ją w doskonałym stanie. Urządzenie zostało również wyposażone w niewielką lampkę, która ułatwi zwierzakom korzystanie z niego po zmroku. Możesz ją włączyć w każdej chwili. Co więcej, wysokość wejścia do kuwety to jedynie 20 cm, dzięki czemu nawet starszy lub chory kot wygodnie z niej skorzysta. W skład zestawu wchodzą też kolorowe naklejki, za pomocą których możesz ozdobić urządzenie.

 

 

W zestawie

  • Kuweta Pura MAX
  • Podkładka
  • PURA AIR Smart Spray
  • Rolka worków na śmieci
  • Adapter zasilania
  • Arkusz naklejek
  • Instrukcja obsługi

Specyfikacja

Producent PetKit
Nazwa Pura MAX
Wymiary cylindra 480 x 520 mm
Wymiary zbiornika na odpady 346 x 133 x 187 mm
Waga netto 10,8 kg
Waga brutto 13,96 kg
Waga cylindra 3,7 kg
Pojemność cylindra 76 l
Pojemność zbiornika na odpady 7 l
Maks. ilość żwirku 6 l
Min. częstotliwość czyszczenia zbiornika na odpady Raz na 15 dni (w wypadku jednego kota)
Poziom głośności 20 cm: 40 dB; 100 cm: 35 dB;
Czas trwania automatycznego czyszczenia Ok. 90 sekund

Informacje dodatkowe

Producent

EAN

6973293806571