Inteligenta suszarka dla zwierząt domowych PetKit Airsalon MAX

2599,00 

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 2599,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

PetKit Airsalon MAX

Inteligentna suszarka dla zwierząt od PetKit, o nazwie Airsalon Max, posiada mechanizm nadmuchu 360 stopni. Do ochrony oraz wygładzenia i nabłyszczenia sierści wykorzystywane są również jony ujemne. Za bezpieczeństwo użytkownika odpowiada szereg elementów zabezpieczających, a aplikacja i panel sterowania ułatwiają obsługę. Ponadto, suszarka ma pojemność 60 litrów, dzięki czemu wystarczy dla 2 kotów lub małych psów.

 

Inteligenta suszarka dla zwierząt domowych PetKit

 

Zdalne sterowanie PetKit Airsalon MAX

Dedykowane oprogramowanie pozwala na zdalne sterowanie gadżetem. Możesz zaprojektować własny tryb pracy lub wybrać z niego odpowiedni (Comfort, Speed, Multi-cat). Ponadto możesz zmieniać temperaturę w zakresie 36°C – 40°C, a także czas suszenia i prędkość wentylatora na 6 poziomach. Zostaniesz również poinformowany o tym, o ile dłużej potrwa proces suszenia.

 

Inteligenta suszarka dla zwierząt domowych PetKit

 

Suszenie 360° z PetKit Airsalon MAX

Dla zwiększenia efektywności, w suszarce PetKit zastosowano system suszenia 360°. Również suszenie trudno dostępnych miejsc, takich jak łapy czy brzuszek, jest łatwiejsze dzięki falistemu panelowi, który znajduje się na dole. Wykorzystanie jonów ujemnych ma również działanie antybakteryjne, nadając sierści połysk.

 

Inteligenta suszarka dla zwierząt domowych PetKit

 

W trosce o bezpieczeństwo Twojego pupila

Suszarka posiada 7 najwyższej klasy czujników, w tym PTC i NTC, które regulują temperaturę, wilgotność oraz pracę urządzenia, zapewniając bezpieczeństwo całego procesu suszenia. Ponadto urządzenie posiada trzy wentylatory, które zapewniają odpowiedni przepływ powietrza.

 

Inteligenta suszarka dla zwierząt domowych PetKit

 

Nie tylko dla kotów

Zarówno koty jak i mniejsze psy skorzystają z używania PetKit Airsalon Max. Z suszarki mogą korzystać jednocześnie dwa psy, ponieważ ma ona pojemność 60 litrów. Zwierzaki dobrze czują się w takiej ilości miejsca, ponieważ jest ono dla nich wygodne podczas i umożliwia spokojny odpoczynek. Ponadto gadżet działa znacznie ciszej niż typowa suszarka do włosów, jego poziom hałasu wynosi mniej niż 45 dB.

 

Inteligenta suszarka dla zwierząt domowych PetKit

 

Przemyślana konstrukcja

Suszarka PetKit wyróżnia się dzięki przemyślanej konstrukcji. Przedmiot posiada dodatkowe okienko, a w jego wnętrzu mieści się lampka, która zapewnia kojące światło. Możesz to zrobić w każdej chwili, aby sprawdzić, jak radzi sobie Twój pupil. Ponadto, dzięki modułowej architekturze i prostemu panelowi LED szybko wyczyścisz gadżet.

 

Inteligenta suszarka dla zwierząt domowych PetKit

 

Wytrzymały design

Do stworzenia Airsalon Max wykorzystano bezpieczne dla środowiska i nietoksyczne komponenty. Odporność produktu na uszkodzenia, takie jak zarysowania, zapewnia zastosowanie tworzywa ABS. Dodatkowo, do wykonania drzwiczek suszarki użyto szkła hartowanego dla zwiększenia komfortu Twojego pupila. Dzięki temu w prosty sposób możesz obserwować proces suszenia i upewnić się, że Twój futrzany towarzysz ma się dobrze.

 

Inteligenta suszarka dla zwierząt domowych PetKit

 

Specyfikacja

Producent PetKit
Nazwa Airsalon Max
Kolor biały
Materiał ABS, szkło hartowane
Wymiary zewnętrzne 500 x 473 x 447 mm
Waga 9.7 kg
Pojemność 60 l
Przeznaczenie koty i małe psy (starsze niż 6 miesięcy)
Maksymalne obciążenie około 15 kg
Napięcie znamionowe 220V ~ 110V
Moc znamionowa 990 W
Połączenie Bluetooth
Poziom hałasu 45 dB

Informacje dodatkowe

Producent

EAN

6975069301389

Kod Producenta

Pura MAX

Gwarancja

24 miesiące

Wysyłka

Wysyłka w 48h

innpro product id

27815

innpro ean

6975069301389

innpro srp

2599.00

innpro purchase price

2115.59

distributor product id

innpro sync status

synced