Automatyczny dozownik do karmy PetWant F11-C

499,00 

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 499,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

PetWant F11-C 

Zadbaj o to, aby Twój pupil przez cały czas zachowywał dobre nawyki żywieniowe. Automatyczny dozownik karmy PetWant F11-C posiada zbiornik o pojemności 4,5 litra, w którym zmieści się wiele różnych pokarmów.

Pomysłowa konstrukcja pomaga zachować świeżość pokarmu, a sterowanie za pomocą aplikacji rozszerza zakres możliwych zastosowań. Dodatkowo posiada wbudowaną kamerę, a także podwójne źródło zasilania, a do jego produkcji wykorzystano nieszkodliwe dla zdrowia komponenty.

 

Automatyczny dozownik do karmy PetWant F11-C

 

Pojemny zbiornik

Ponieważ zbiornik automatycznego dozownika karmy PetWant F11-C ma pojemność 4,5 litra, może on pomieścić do 2,5 kilograma karmy i zapewni Twojemu pupilowi pożywienie wystarczające na około 30 dni. W konsekwencji tego będziesz mógł wybrać się w podróż bez obaw o to, czy Twój kot otrzyma odpowiednią ilość pokarmu podczas Twojej nieobecności.

 

Automatyczny dozownik do karmy PetWant F11-C

 

Zawsze jedzenie, które jest świeże

PetWant F11-C dzięki szczelnej konstrukcji w żadnym miejscu nie dopuszcza powietrza do karmy. Dodatkowo pokarm znajdujący się w pojemniku zawierającym środek osuszający jest chroniony przed spleśnieniem.

 

Automatyczny dozownik do karmy PetWant F11-C

 

Źródło zasilania w nagłych przypadkach

Niezależnie od okoliczności PetWant zadba o to, aby Twój zwierzęcy towarzysz spożywał odpowiednią ilość pokarmu. W zestawie znajduje się adapter, który może posłużyć do zapewnienia zasilania gadżetu. W przypadku, gdy nie ma możliwości podłączenia dozownika do źródła prądu, automatycznie przełączy się on na zasilanie awaryjne.

Uwaga! Baterie nie znajdują się w opakowaniu i należy je dokupić osobno.

 

Automatyczny dozownik do karmy PetWant F11-C

 

 

Utrzymuj bliskie relacje ze swoim pupilem

Chcesz wiedzieć, co robił Twój czworonożny towarzysz podczas Twojej nieobecności? Teraz jest to w zasięgu ręki! Automatyczny dozownik PetWant posiada wbudowaną kamerę i umożliwia dwukierunkową komunikację, dzięki czemu za pomocą urządzenia możesz komunikować się ze swoim pupilem i wydawać mu polecenia na odległość.

 

Automatyczny dozownik do karmy PetWant F11-C

 

Zdalne sterowanie

Dozownik karmy możesz obsługiwać z poziomu aplikacji, co zapewnia jeszcze wyższy poziom łatwości. Z pomocą tego urządzenia zaprogramujesz czas karmienia i zadbasz o zdrowe nawyki swojego pupila. Dodatkowo zostaniesz powiadomiony, gdy w dozowniku zabraknie karmy lub gdy pojawi się podejrzenie problemu w systemie.

Masz również możliwość nadania dostępu do urządzenia innym osobom z Twojej rodziny.

 

Automatyczny dozownik do karmy PetWant F11-C

 

Staranne planowanie i wykonanie

Niezawodne działanie dozownika można przypisać solidnemu silnikowi, który zawiera; silnik ten został specjalnie zaprojektowany do pracy. Ponadto jest on wyposażony w czujnik podczerwieni, który może określić, czy wlot jest zablokowany, a czerwona lampka sygnalizacyjna da Ci znać, gdy wystąpi problem.

 

Automatyczny dozownik do karmy PetWant F11-C

 

Nie będziesz miał problemów z utrzymaniem jej w nieskazitelnym stanie

Nie będziesz miał problemów z utrzymaniem czystego dozownika, jeśli będziesz to robił regularnie. Będziesz mógł w szybki i wygodny sposób rozłożyć urządzenie, a następnie wyczyścić jego elementy. Dodatkowo, dzięki temu, że misa składa się ze stali nierdzewnej 304, nie stanowi ona zagrożenia dla zdrowia.

 

Automatyczny dozownik do karmy PetWant F11-C

W zestawie

  • Dozownik F11-C,
  • Miska,
  • Zasilacz,
  • Środek osuszający,
  • Instrukcja obsługi.

Informacje dodatkowe

EAN

5907489609654

Gwarancja

24 miesiące

Kod Producenta

F11-C

Producent

user manual

https://inteligentnydom.co/wp-content/uploads/2022/11/Instrukcja-obslugi-PetWant-F11C.pdf

innpro product id

26549

innpro ean

5907489609654

innpro srp

619.00

innpro purchase price

522.43

innpro sync status

synced