Aqara Dozownik karmy C1 Zigbee EU (PETC1-M01)

549,00 

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 549,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Inteligentny dozownik karmy dla zwierząt domowych Aqara

Innowacyjny i praktyczny dozownik karmy dla zwierząt AQARA C1 sprawi, że karmienie zwierząt domowych stanie się prostsze i bardziej efektywne. Dzięki niemu jesteś w stanie nakarmić swojego pupila nawet jeśli jesteś poza domem lub w innym pomieszczeniu. Dodatkowo możesz go wykorzystać do szkolenia swojego pupila. Dzięki podajnikowi możesz zaprogramować sprytne wzorce karmienia i śledzić ilość spożywanego pokarmu za pomocą aplikacji.

Urządzenie może uczestniczyć w wielu automatyzacjach, które zwiększają jego zastosowanie w połączeniu z innymi akcesoriami z rodziny Aqara.

Możesz nagrać wiadomość dla swojego pupila i odtworzyć ją podczas podawania mu jedzenia dzięki wbudowanemu w Aqara C1 mikrofonowi i funkcji odtwarzania dźwięku. Aby powielić dźwięk w innym miejscu, możesz również odtwarzać własne dźwięki poprzez panel sterowania.

Do zarządzania karmnikiem możesz użyć aplikacji AQARA HOME lub Apple HomeKit, dzięki czemu możesz także korzystać z najnowszych towarów Apple. Możesz wypowiadać do niego polecenia, jeśli jest kompatybilny z Siri lub Alexą lub innymi asystentami aktywowanymi głosem.

Uwaga! Do poprawnego działania wymagana jest Centralka Aqara o standardzie ZigBee 3.0.

  • Utrzymuje karmę dla zwierząt świeżą i suchą
  • Inteligentny harmonogram
  • Funkcja repeatera Zigbee
  • Podtrzymanie bateryjne LR20/D
  • Transmisja głosu
  • Statystyki karmienia w gramach
  • 4-litrowy zbiornik na karmę

 

Aqara Dozownik karmy C1 Zigbee EU (PETC1-M01)

Szeroki zakres kompatybilności

Może być zintegrowany z większością znanych ekosystemów i zarządzany przez asystentów głosowych, w tym Siri, Alexę, Google i IFTTT, może być skonfigurowany do sterowania Pet Feeder C1.

Uwaga! Należy pamiętać, że gadżet nie jest kompatybilny ani z Alexą, ani z HomeKit. Scenariusze Aqara Home pozwalają na sterowanie głosowe, mimo to.

 

Aqara Dozownik karmy C1 Zigbee EU (PETC1-M01)

 

Automatyzacja domu

Prawdziwie inteligentne produkty powiązane mogą być tylko zautomatyzowane! Z Aqara Home możesz zautomatyzować wydawanie posiłków tyle razy dziennie, ile chcesz, używając dodatkowych czujników i kontrolerów.

Nawet gdy jesteś setki kilometrów od domu, możesz zdalnie sterować dozownikiem dla zwierząt, ponieważ jest on zawsze połączony z centralą Aqara i umożliwia schematy karmienia.

Korzystaj z zalet technologii inteligentnego domu, która jest najszybsza, najbardziej stabilna i najbardziej energooszczędna. dłuższe wsparcie, lepszą stabilność i kompatybilność oraz dodatkowe funkcje.

 

Aqara Dozownik karmy C1 Zigbee EU (PETC1-M01)

 

Statystyki dotyczące żywienia w gramach

Ponieważ żadne dwa pokarmy nie są dokładnie takie same, za pomocą C1 możesz określić, ile gramów karmy Twój pupil zjadł każdego dnia (zważ jedno danie i wprowadź wynik w gramach w ustawieniach urządzenia). W ten sposób będziesz mieć dostęp do statystyk karmienia i wydawać tyle jedzenia, ile potrzebuje Twoje zwierzak.

 

Aqara Dozownik karmy C1 Zigbee EU (PETC1-M01)

 

Lokalna automatyka i opcjonalne zasilanie bateryjne

Dozownik dla zwierząt C1 umożliwia opcjonalne zasilanie bateryjne oprócz zasilania przez USB-A. Dodatkowo, w przeciwieństwie do swoich rywali, C1 będzie kontynuował dostarczanie energii zgodnie z planem, nawet jeśli panel sterowania lub połączenie internetowe ulegną awarii.

 

Aqara Dozownik karmy C1 Zigbee EU (PETC1-M01)

Wzmacniacz sygnałów Zigbee

Inteligentny dozownik dla zwierząt C1 może wzmocnić Twoją sieć Zigbee. Zdalne urządzenia Aqara Zigbee, które czasami nie były w stanie dotrzeć do koncentratora, automatycznie połączą się z nim ponownie.

Aqara Dozownik karmy C1 Zigbee EU (PETC1-M01)

4 litrowy pojemnik na karmę

Ogromny 4-litrowy zbiornik na karmę może pomieścić mniej więcej 1,7 kilograma normalnej karmy dla zwierząt i jest odpowiedni zarówno dla kotów, jak i psów o wadze do 15 kg.

 

Aqara Dozownik karmy C1 Zigbee EU (PETC1-M01)

 

Karma dla zwierząt jest utrzymywana w suchości i świeżości

Aqara C1 utrzyma karmę dla zwierząt w suchości i świeżości dzięki pochłaniaczowi wilgoci, który jest dołączony do produktu, a pokrywa zbiornika z konstrukcją zapobiegającą rozlewaniu zabezpieczy karmę dla zwierząt w przypadku przewrócenia.

Aqara Dozownik karmy C1 Zigbee EU (PETC1-M01)

Przesyłanie głosu

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, możesz nagrać wiadomość dla swojego pupila i wykorzystać ją do konwersacji z nim po dostarczeniu karmy.

 

Aqara Dozownik karmy C1 Zigbee EU (PETC1-M01)

Bezpieczny i łatwy w utrzymaniu

Cała część dozownika mająca kontakt z żywnością jest wykonana z materiałów bezpiecznych dla zwierząt. Gumowe kółko dozownika, plastikowy zbiornik i miseczka ze stali nierdzewnej są łatwe do czyszczenia i rozebrania.

 

Aqara Dozownik karmy C1 Zigbee EU (PETC1-M01)

 

Informacje dodatkowe

EAN

6970504218178

Gwarancja

24 miesiące

Kod Producenta

PETC1-M01

Łączność

Z-Wave

Producent