Promocja!

Tesla Smart Sofa dla zwierząt PS300

450,00 

-15%
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 450,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Tesla Smart Sofa dla zwierząt PS300

Zapewnij swoim czworonożnym towarzyszom przyjemny i spokojny sen w nocy oraz komfortowy odpoczynek za dnia. Legowisko z regulatorem temperatury zagwarantuje małym kotom i psom uczucie komfortu i przyjemność niezależnie od pogody na zewnątrz.

Ukojenie dla tych, którzy przynoszą nam radość

Nasi mali czworonożni towarzysze często wymagają zupełnie innych temperatur otoczenia niż my. Z tego powodu TESLA zaprojektowała kanapę dla zwierząt, której podstawową funkcją jest ręczna lub automatyczna regulacja temperatury w zależności od otoczenia lub ustawionych parametrów.

 

Ekonomiczny i inteligentny ekosystem dla ludzi i zwierząt

Życie wszystkich właścicieli zwierząt domowych może stać się prostsze dzięki gamie produktów TESLA Smart. Dzięki inteligentnym fontannom, karmom, zabawkom i innym powiązanym urządzeniom możesz monitorować aktywność swoich psów przez cały dzień, nawet gdy nie ma Cię w pobliżu. Co więcej, nie będziesz musiał martwić się o gwałtownie rosnące rachunki za energię, ponieważ urządzenia TESLA Smart są energooszczędne. Na przykład inteligentna kanapa zużywa tylko 0,24 jednostki energii dziennie, gdy jest włączona przez cały dzień. W ciągu 4 dni odpowiada to 1 kWh.

 

Idealna temperatura do spania

Górna metalowa płyta kontroluje temperaturę sofy. Na jej powierzchni znajduje się chłodząca, wodoodporna wkładka żelowa. Podkładka żelowa jest odporna na zarysowania i plamy. W zależności od temperatury zewnętrznej, inteligentna kanapa może automatycznie schłodzić matę o 9 stopni lub podgrzać ją o 12 stopni. W ten sposób małe psy oraz koty nie odczują skrajnych temperatur. Temperaturę sofy można również zmieniać ręcznie w zakresie od 20 do 38 stopni Celsjusza. Możesz nawet ustawić timer, aby włączyć i wyłączyć kanapę o określonej godzinie, jeśli znasz harmonogram snu swojego zwierzaka.

 

Ogrzewanie i chłodzenie

Temperatura sofy zmienia się automatycznie w zależności od temperatury otoczenia.

 

Brak uszkodzeń dzięki wytrzymałej macie żelowej

Komfort dla Twojego zwierzaka jest zapewniony dzięki chłodzącej podkładce wypełnionej żelem. Jest ona odporna na zadrapania i wodoszczelna, więc nie musisz się martwić o niezamierzone uszkodzenia. Matę można również łatwo wymienić, gdyby coś się z nią stało.

Specyfikacja

Ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 szt
Wysokość: 29.6 cm
Szerokość: 43.4 cm
Głębokość: 43.1 cm
Waga: 3.45 kg
Producent
Producent Tesla
Gwarancja Producenta (24m)
Numer katalogowy TSL-PC-PS300

Informacje dodatkowe

Producent