Nowość!

Suszarka do sierści zwierząt HomeRunPet PD10

699,00 

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 699,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Suszarka do sierści zwierząt HomeRunPet PD10

Suszarka do włosów HomeRunPet PD10 jest wyjątkowa wśród produktów do pielęgnacji zwierząt domowych, ponieważ zapewnia komfort zarówno zwierzęcia, jak i właściciela. Model PD10 jest wynikiem połączenia najnowocześniejszej technologii z dbałością o wrażliwą skórę naszych pupili. Sprawdź wszystko, co ma do zaoferowania!

 

 

Kluczem nienagannej pielęgnacji – cicha i skuteczna praca

Dzięki średnicy dyszy wynoszącej 10 cm i niesamowitej prędkości silnika wynoszącej 31 000 obrotów na minutę, PD10 suszy włosy każdego rodzaju szybko i skutecznie. W zależności od długości sierści, czas suszenia ulega skróceniu nawet 8-45 minut dla włosów krótkich, średniej długości i długich. PD10 jest wyjątkowa, ponieważ działa bardzo cicho. Poprzez wygięcie kierunku przepływu powietrza, wykorzystuje najnowocześniejszą technologię w celu zmniejszenia hałasu, w wyniku czego suszarka ma głośność zaledwie 53 dB. Zwierzęta mogą się zrelaksować, ponieważ ten poziom hałasu nie jest dla nich uciążliwy.

 

 

Technologia zapewniająca komfort i dobre samopoczucie

Suszarka HomeRunPet PD10 jest wyjątkowa. Posiada dyszę “elbow” emitującą 20 milionów jonów ujemnych, która nie tylko przyspiesza proces suszenia, ale także poprawia jakość sierści, nadając jej promienny, zdrowy połysk. Suszarkę można dostosować do potrzeb zwierzęcia, ponieważ zapewnia 99 prędkości wiatru przy stałej temperaturze.

 

 

Przemyślany układ

Kolorowe wskaźniki temperatury urządzenia (szary dla temperatury pokojowej, żółty dla ciepłego powietrza i czerwony dla gorącego powietrza) zapewniają łatwą obsługę i zmniejszają ryzyko przegrzania. Kierunek przepływu powietrza 20° w dół zwiększa komfort, a dwuwarstwowy uchwyt zapewnia izolację cieplną i prostotę użytkowania.

 

 

Przede wszystkim bezpieczeństwo

PD10 posiada dwa filtry chroniące silnik przed kurzem i zanieczyszczeniami, zaprojektowane z myślą o długotrwałym i bezpiecznym użytkowaniu. W połączeniu z odpornością na przegrzanie zapewnia to, że każda sesja suszenia jest bezpieczna dla zwierzęcia i urządzenia, a także skuteczna.

 

Specyfikacja

 

Informacje dodatkowe

Producent