Promocja!

Interaktywna piłka dla kota Rojeco (pomarańczowa)

49,00 

-17%
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 49,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Interaktywna piłka dla kota Rojeco (pomrańczowa)

Z pomocą Rojeco zapewnisz swojemu kotu zdrową rozrywkę i zalecaną ilość aktywności. Interaktywna piłka ma trzy tryby, ponieważ została stworzona z myślą o kotach o różnych temperamentach. Zabawka jest w stanie obracać się z prędkością do 16 000 obrotów na minutę, sprytnie omija przeszkody i posiada wielokolorowe oświetlenie LED. Funkcje te skutecznie stymulują popęd łowiecki zwierzęcia, jednocześnie dbając o jego kondycję fizyczną. Co więcej, jedno ładowanie akumulatora o pojemności 180 mAh pozwala nawet na 4 godziny ciągłej zabawy.

 

 

Zabawa bez kłopotów

Interaktywna piłka Rojeco jest łatwa w użyciu; wystarczy nacisnąć przycisk przez trzy sekundy, aby uruchomić zabawkę, która wzbudzi zainteresowanie kota migającymi diodami LED i ruchem. Wystarczy jedno szybkie naciśnięcie, aby przełączać się między trybami zabawy, dostosowując aktywność urządzenia do upodobań i nastroju zwierzęcia.

 

 

Trzy różne tryby zabawy

Dla zabawki Rojeco dostępne są trzy tryby interakcji: Move and Jump, który obejmuje ruch i skakanie, Gentle, który polega na poruszaniu się po podłodze oraz Passive, który polega na podskakiwaniu w miejscu na wysokości od 1 do 5 cm. Każdy tryb został zaprojektowany tak, aby dostosować się do różnych stopni aktywności kota i zachęcić go do łapania, biegania i skakania. Różnorodność bodźców sprzyja dobremu samopoczuciu fizycznemu i emocjonalnemu Twojego pupila.

 

 

Sprytne omijanie przeszkód

Interaktywna piłka Rojeco automatycznie omija przeszkody, unikając wypadków i uszkodzeń dzięki zastosowaniu czujników. Dla zapracowanych właścicieli, którzy chcą mieć pewność, że ich koty bawią się bezpiecznie, nawet gdy nie ma ich w pobliżu, jest to idealne rozwiązanie.

 

 

Cztery godziny zabawy bez przerwy

Akumulator o pojemności 180 mAh zapewnia od dwóch do czterech godzin stałej zabawy. Piłka może działać w trybie czuwania do 24 godzin; wystarczy jedno dotknięcie, aby ją uruchomić. Dzięki jednogodzinnemu ładowaniu przez USB, Twój pupil nie będzie musiał długo czekać na kolejną porcję zabawy. Możesz łatwo sprawdzić stan gadżetu za pomocą przydatnych wskaźników świetlnych. Czerwony oznacza, że bateria wymaga naładowania, a zielony oznacza, że została naładowana.

 

 

Przemyślane rozwiązania

Po zakończeniu gry piłka sprytnie przełącza się w tryb czuwania, aby oszczędzać energię i upewnić się, że jest gotowa do następnej sesji. Rozwiązanie to wydłuża również żywotność baterii. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości silikonu, który zapewnia trwałość nawet przy częstym użytkowaniu. Kot może bezpiecznie bawić się materiałem, a utrzymanie higienicznych warunków dla zwierzaka jest proste, ponieważ można go myć.

 

Specyfikacja

Producent Rojeco
Model RWJ-12
Wysokość skoku od 1 do 5 cm
Prędkość poruszania się 16 000 r/min
Pojemność akumulatora 180mAh
Czas ładowania 1 godzina
Czas pracy od 2 do 4 godzin
Czas pracy w trybie czuwania 24 godziny
Materiał Silikon/PC
Średnica 42 mm
Waga 40 g
Kolor pomarańczowy