Promocja!

Inteligentny robot do monitoringu domu / dzieci / zwierząt Enabot EBO AIR + zabawka dla psów Cheerble Wickedbone

1349,00 

-6%

Brak w magazynie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie ponownie dostępny.

  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Dotrzymaj towarzystwa swojemu pupilowi!

EBO AIR + Cheerble Wickedbone

  • EBO pozwala bawić się ze swoimi pupilami i dotrzymywać im towarzystwa. Enabot może się poruszać, obracać, trząść, tak aby przyciągnąć zwierzęta swoim zwinnym ruchem. Kamerę można kontrolować zdalnie za pomocą jednego dotknięcia ekranu lub ustawić automatyczne działanie.
  • Cheerble może być używana zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Aplikacja pozwala sterować zabawką i wybrać jeden z 3 trybów. Wykonana jest z poliwęglanu, który jest odporny na zadrapania i bezpieczny dla zwierząt. Można ją myć pod bieżącą wodą, aby utrzymać ją w czystości.

 

 

Enabot EBO AIR

Dzięki kamerze HD 1080p firmy EBO możesz zobaczyć każdy centymetr swojego domu, niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz do pracy, szkoły czy w podróż służbową. Możesz również aktywować przycisk głosowy, aby rozmawiać z członkami rodziny, bawić się ze swoim zwierzakiem i brać udział we wszystkich aspektach życia rodzinnego podczas nieobecności w domu.

Niski poziom baterii powoduje powrót EBO do stacji ładowania. Gdy poziom naładowania akumulatora jest niski, EBO powróci do stacji ładującej w celu naładowania.

Śledzenie w czasie rzeczywistym

Ponieważ EBO jest robotem mobilnym, może podążać za zwierzakiem, gdziekolwiek się uda, prowadzić monitoring w czasie rzeczywistym, odtwarzać nagrane treści z wielu kont, unikać kłopotliwego potykania się o kable i mieć dostęp do każdego pomieszczenia w domu.

Unikalna funkcja wersji Air

  • Śledzenie AI: Wystarczy jedno dotknięcie, a EBO automatycznie namierzy wybrany cel.
  • Automatyczne fotografowanie: W sztucznej inteligencji EBO może aktywnie rejestrować i kręcić klipy wideo związane z wybranym tematem.
  • Automatyczna edycja: Po zebraniu wystarczającej ilości materiału EBO może automatycznie edytować dwa filmy o różnej długości i udostępniać je regularnie każdego dnia.
  • Zapobieganie spadkom z wysokości.

 

 

Automatyczny patrol, alarm o zmianach

EBO jest niezawodnym i godnym zaufania towarzyszem domu. EBO będzie odchodził od stacji ładowania o określonej godzinie, aby wykonywać patrole domowe.

Zastosowanie wysokiej klasy czujnika TOF zabezpieczy EBO przed upadkiem. Użytkownik zostanie również powiadomiony poprzez aplikację na telefon komórkowy, jeśli system wykryje w polu widzenia EBO jakiekolwiek przedmioty poruszające się w nietypowy sposób.

Aplikacja EBO 

EBO jest w stanie poruszać się w każdym kierunku, w tym do przodu, do tyłu, w lewo i w prawo, dzięki monitorowanemu ruchowi podwozia i elastycznemu obrotowi. Możesz kontrolować ruch EBO dotykając ekranu lub może on poruszać się samodzielnie w trybie automatycznym.

Wszystkie Twoje dane są przechowywane lokalnie na urządzeniu EBO 16 GB, ponieważ EBO SE nie oferuje przechowywania danych w chmurze (rozszerzalna karta SD do 256 GB). Każdy film, który zostanie zarejestrowany przez kamerę, jest transmitowany w czasie rzeczywistym, a przed zapisaniem jakichkolwiek danych wymagana jest zgoda użytkownika.

Intuicyjna aplikacja jest kompatybilna zarówno z urządzeniami mobilnymi opartymi na systemie iOS, jak i Android. Nagranie wideo można udostępnić innym członkom rodziny za pomocą jednego przycisku. Aplikacja Ebo jest wyposażona w mnóstwo różnych narzędzi do edycji i możliwości społecznościowych, które pomogą Ci w dzieleniu się wspomnieniami z resztą świata.

 

 

Zabawka z trwałego materiału Wickedbone

Produkt Cheerble może być instruowany w 3 różnych trybach i 9 różnych ruchach za pomocą dołączonego oprogramowania. Wickedbone jest w stanie obracać się w dowolnym kierunku, skakać i poruszać się do woli. Wystarczy podłączyć smartfon do urządzenia, aby zabawka zaczęła działać. Możesz łatwo mieszać i dopasowywać różne ruchy w zależności od wymagań, jakie stawia przed Tobą Twój pupil. Aplikacja obsługuje zarówno system Android, jak i iOS.

Zabawka wykonana jest z trwałego materiału poliwęglanowego, który jest odporny na uszkodzenia, a także jest nietoksyczny i bezpieczny dla zwierząt domowych do zabawy.

Zabawkę można naładować za pomocą kabla USB aby była gotowa do pracy po około 60 minutach.

 

Interaktywna zabawka dla psów Cheerble Wickedbone

 

 

Specyfikacja

CHEERBLE WICKEDBONE
Producent Cheerble
Nazwa Cheerble Wickedbone
Model C1702
Odpowiednia dla psy
Materiał poliwęglan
Wymiary 151.5 x 64 mm
Waga 300g
Pojemność akumulatora 500 mAh
Czas ładowania 60 min
Łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.0, 2.4 GHz
Wejście DC 5V 1A max.
Temperatura robocza 0ºC ~ 40ºC
Maksymalna szybkość 3.5 m/s
Zasięg sygnału do 2 m
Kolor biały
EBO AIR
Waga
310 gramów
Rozmiar
9,6*9,6*8,9 CM
Bateria
2500mAh, 3,7V
Bezprzewodowy
Wi-Fi 2,4G / 5,2G
Procesor
Podwójne ramię A7@1GHz
TPU
0.5TOPS
Prędkość
1M/S
Aparat fotograficzny
1080p@30fps 1920*1080
Magazynowanie
Karta microSD 16 GB (maksymalnie 256 GB)
Transmisja w czasie rzeczywistym
480p@30fps
IMU
9-osiowy IMU
TOF
50mm-1500mm
Czujnik podczerwieni
6 sztuk
CMOS
1080p@30fps 1920*1080
Silnik bezszczotkowy
tak, 2 szt.
Ładowanie
Automatyczne ładowanie
Podstawka ładująca
5V @ 2A max

Powiadom mnie, gdy produkt będzie ponownie dostępny.