Promocja!

Inteligentny robot do monitoringu domu / dzieci / zwierząt Enabot EBO AIR + piłka dla psów oraz kotów Cheerble W1 (niebieska)

1249,00 

-7%

Brak w magazynie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie ponownie dostępny.

  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Połącz się ze swoimi zwierzakami!

EBO AIR + Cheerble W1

  • EBO pozwala bawić się ze swoimi pupilami i dotrzymywać im towarzystwa. Enabot może się poruszać, obracać, trząść, tak aby przyciągnąć zwierzęta swoim zwinnym ruchem. Kamerę można kontrolować zdalnie za pomocą jednego dotknięcia ekranu lub ustawić automatyczne działanie.
  • Cheerble W1 zapewni idealną rozrywkę dla Twoich zwierzaków! 3 tryby pracy pozwalają na dostosowanie działania zabawki do potrzeb Twojego czworonoga. Piłka porusza się samoistnie po dotknięciu, jest odporna na wodę na poziomie IP67, została wyposażona w czujnik unikania przeszkód oraz zabezpieczenie przed wpadaniem w szczeliny. Ponadto piłka posiada specjalny otwór, w którym możesz umieścić przekąskę. Czas pracy wynosi 8 godzin.

 

 

Enabot EBO AIR

Dzięki kamerze HD 1080p firmy EBO możesz zobaczyć każdy centymetr swojego domu, niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz do pracy, szkoły czy w podróż służbową. Możesz również aktywować przycisk głosowy, aby rozmawiać z członkami rodziny, bawić się ze swoim zwierzakiem i brać udział we wszystkich aspektach życia rodzinnego podczas nieobecności w domu.

Niski poziom baterii powoduje powrót EBO do stacji ładowania. Gdy poziom naładowania akumulatora jest niski, EBO powróci do stacji ładującej w celu naładowania.

Śledzenie w czasie rzeczywistym

Ponieważ EBO jest robotem mobilnym, może podążać za zwierzakiem, gdziekolwiek się uda, prowadzić monitoring w czasie rzeczywistym, odtwarzać nagrane treści z wielu kont, unikać kłopotliwego potykania się o kable i mieć dostęp do każdego pomieszczenia w domu.

Unikalna funkcja wersji Air

  • Śledzenie AI: Wystarczy jedno dotknięcie, a EBO automatycznie namierzy wybrany cel.
  • Automatyczne fotografowanie: W sztucznej inteligencji EBO może aktywnie rejestrować i kręcić klipy wideo związane z wybranym tematem.
  • Automatyczna edycja: Po zebraniu wystarczającej ilości materiału EBO może automatycznie edytować dwa filmy o różnej długości i udostępniać je regularnie każdego dnia.
  • Zapobieganie spadkom z wysokości.

 

 

Automatyczny patrol, alarm o zmianach

EBO jest niezawodnym i godnym zaufania towarzyszem domu. EBO będzie odchodził od stacji ładowania o określonej godzinie, aby wykonywać patrole domowe.

Zastosowanie wysokiej klasy czujnika TOF zabezpieczy EBO przed upadkiem. Użytkownik zostanie również powiadomiony poprzez aplikację na telefon komórkowy, jeśli system wykryje w polu widzenia EBO jakiekolwiek przedmioty poruszające się w nietypowy sposób.

Aplikacja EBO 

EBO jest w stanie poruszać się w każdym kierunku, w tym do przodu, do tyłu, w lewo i w prawo, dzięki monitorowanemu ruchowi podwozia i elastycznemu obrotowi. Możesz kontrolować ruch EBO dotykając ekranu lub może on poruszać się samodzielnie w trybie automatycznym.

Wszystkie Twoje dane są przechowywane lokalnie na urządzeniu EBO 16 GB, ponieważ EBO SE nie oferuje przechowywania danych w chmurze (rozszerzalna karta SD do 256 GB). Każdy film, który zostanie zarejestrowany przez kamerę, jest transmitowany w czasie rzeczywistym, a przed zapisaniem jakichkolwiek danych wymagana jest zgoda użytkownika.

Intuicyjna aplikacja jest kompatybilna zarówno z urządzeniami mobilnymi opartymi na systemie iOS, jak i Android. Nagranie wideo można udostępnić innym członkom rodziny za pomocą jednego przycisku. Aplikacja Ebo jest wyposażona w mnóstwo różnych narzędzi do edycji i możliwości społecznościowych, które pomogą Ci w dzieleniu się wspomnieniami z resztą świata.

 

 

Cheerble W1

3 tryby pracy pozwalają na dostosowanie zabawki do potrzeb pupila. Aby ustawić tryb należy użyć specjalnego przycisku, a o wyborze informuje kolorowe podświetlenie. Piłka pracuje przez 10 minut, po czym wyłącza się na 30 minut, tak, aby Twój zwierzak nie znudził się zabawką.

Czujnik unikania przeszkód zapobiega utknięciu zabawki w szczelinach – jeśli zabawka w jakąś wpadnie, to sama się z niej wydostanie. Urządzenie jest odporne na działanie wody na poziomie IP67 – to idealna zabawka do zabrania na spacer czy plażę!

Jak to działa?

  • Zabawka jest złożona z 2 części, w środku znajduje się przycisk zasilania, który należy przytrzymać przez 3 sekundy, aby piłka się włączyła. Aby wybrać tryb pracy należy nacisnąć dedykowany przycisk. Następnie zakręć obie części piłki i potrząśnij zabawką lub dotknij jej aby rozpoczęła pracę.

Zastosowany wytrzymały akumulator pozwala na 8 godzin pracy. Ładowanie odbywa się za pośrednictwem kabla z portem micro USB, a do pełnego ładowania wystarczy tylko 1,5 godziny. Piłka jest bezpieczna dla zwierząt i odporna na zużycie. Do wykonania użyto poliwęglanu oraz tworzywa TPU.

 

Interaktywna piłka dla psów oraz kotów Cheerble W1 (niebieska)

 

Specyfikacja

EBO AIR
Waga
310 gramów
Rozmiar
9,6*9,6*8,9 CM
Bateria
2500mAh, 3,7V
Bezprzewodowy
Wi-Fi 2,4G / 5,2G
procesor
Podwójne ramię A7@1GHz
TPU
0.5TOPS
Prędkość
1M/S
Aparat fotograficzny
1080p@30fps 1920*1080
Magazynowanie
Karta microSD 16 GB (maksymalnie 256 GB)
Transmisja w czasie rzeczywistym
480p@30fps
IMU
9-osiowy IMU
TOF
50mm-1500mm
Czujnik podczerwieni
6 sztuk
CMOS
1080p@30fps 1920*1080
Silnik bezszczotkowy
tak, 2 szt.
Ładowanie
Automatyczne ładowanie
Podstawka ładująca
5V @ 2A max
  CHEERBLE BALL W1
Producent Cheerble
Nazwa Cheerble Ball W1
Model C1801
Odpowiednia dla koty, psy
Materiał poliwęglan, TPU
Średnica 77 mm
Waga 200g
Akumulator litowo-polimerowy, 3.7V, 300 mAh
Czas ładowania 1h
Czas pracy do 8h
Kolor niebieski
Temperatura robocza 0ºC ~ 40ºC
Odporność na wodę IP6

Powiadom mnie, gdy produkt będzie ponownie dostępny.