Promocja!

Inteligentny robot do monitoringu domu / dzieci / zwierząt Enabot EBO AIR + piłka dla psów oraz kotów Cheerble Ice Cream (niebieska)

1149,00 

-10%

Brak w magazynie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie ponownie dostępny.

  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Połącz się ze swoimi pupilami!

EBO AIR + Cheerble Ice Cream

  • Dzięki EBO możesz bawić się i zabawiać swoje zwierzęta. Enabot może się poruszać, obracać i potrząsać, aby swoimi zręcznymi ruchami rysować zwierzęta. Za pomocą dotyku na ekranie można zdalnie sterować aparatem. Można go również zaprogramować do automatycznej pracy
  • Cheerble Ball Ice Cream jest samobieżna i posiada zaawansowaną technologię automatycznego unikania przeszkód. Pokryta silikonem kulka zawiera podświetlenie LED, które wyświetla różne kolory i informuje o trybie pracy produktu. Do ładowania niezbędny jest kabel USB, a pełne ładowanie trwa tylko 40 minut.

 

 

Enabot EBO AIR

Bez względu na to, czy jesteś w pracy, szkole czy w podróży służbowej, dzięki kamerze HD 1080p firmy EBO możesz zobaczyć każdy centymetr swojego domu. Gdy jesteś poza domem, możesz użyć przycisku głosowego, aby rozmawiać z członkami rodziny, bawić się ze swoim zwierzakiem i brać udział we wszystkich elementach życia rodzinnego.

EBO wraca do stacji ładowania, gdy bateria jest na niskim poziomie. EBO wraca do stacji ładowania, aby zostać naładowanym, gdy poziom baterii jest niski.

Monitorowanie na żywo

EBO to robot mobilny, który ma dostęp do każdego pomieszczenia w domu, może śledzić Twojego zwierzaka, gdziekolwiek się udaje, prowadzić nadzór w czasie rzeczywistym, odtwarzać nagrane treści z różnych kont i zapobiegać niedogodnościom związanym z potykaniem się o sznurki.

Unikalne cechy wersji Air

  • Śledzenie AI: EBO automatycznie śledzi wybrany cel za pomocą jednego dotknięcia.
  • Automatyczne fotografowanie: EBO może aktywnie nagrywać i kręcić kliby wideo związane z wybranym tematem dzięki sztucznej inteligencji.
  • Automatyczna edycja: Po zebraniu wystarczającej ilości materiału EBO może automatycznie zmontować dwa filmy o różnej długości i emitować je na bieżąco.
  • Zapobieganie upadkom z wysokości

 

 

Automatyczny nadzór i alarm o zmianach

EBO jest godnym zaufania i niezawodnym współlokatorem. W ustalonym wcześniej czasie EBO opuści stację ładowania, aby przeprowadzić patrol domu.

EBO będzie chroniony przed upadkiem dzięki wdrożeniu zaawansowanego czujnika TOF. Jeśli system zauważy jakiekolwiek przedmioty poruszające się w nietypowy sposób w zasięgu widzenia EBO, zaalarmuje również użytkownika za pomocą aplikacji mobilnej.

Aplikacja EBO

Kontrolowany ruch EBO  i możliwość dostosowania rotacji pozwalają mu poruszać się w dowolnym kierunku, w tym do przodu, do tyłu, w lewo i w prawo. EBO może poruszać się pod kierunkiem użytkownika poprzez dotknięcie ekranu lub może poruszać się automatycznie.

Ze względu na brak możliwości przechowywania danych online przez EBO SE, wszystkie dane użytkownika są przechowywane lokalnie w pamięci urządzenia o pojemności 16 GB (możliwość rozbudowy o kartę SD do 256 GB). Przed zapisaniem jakichkolwiek danych wymagana jest zgoda użytkownika, a każdy film, który zarejestruje kamera, jest przekazywany w czasie rzeczywistym.

Urządzenia mobilne z systemem iOS i Android mogą korzystać z przyjaznego dla użytkownika oprogramowania. Naciskając przycisk, dodatkowi członkowie rodziny mogą oglądać wideo. Możesz podzielić się swoimi wspomnieniami z resztą świata za pomocą aplikacji Ebo, która ma wiele narzędzi do edycji i funkcji społecznościowych.

 

 

Cheerble Ice Cream

Piłka porusza się samodzielnie po dotknięciu, dzięki temu kot nie potrzebuje pilota do zabawy, ponieważ może to robić samodzielnie. Zabawka ma specyficzną technologię unikania przeszkód, co zapobiega utknięciu pod kanapą.

Właściciel ma możliwość modyfikacji funkcjonalności piłki, aby lepiej dostosować ją do potrzeb swojego pupila. Dostępne są 3 różne tryby pracy. W trybie NORMAL piłka porusza się i skacze; w trybie PASSIVE zabawka tylko się porusza; a w trybie GENTLE porusza się tylko wtedy, gdy pupil ją dotknie. O wybranym trybie informuje Cię podświetlenie LED.

6-osiowy czujnik równowagi stale monitoruje sposób zabawy zabawką i modyfikuje jej ruch w razie potrzeby, aby wzbudzić zainteresowanie Twojego pupila. Po 10 minutach zabawy piłka automatycznie wyłączy się na kolejne 30 minut. Funkcja ta sprawia, że Twój pupil nie straci zainteresowania zabawą. Bateria wytrzymuje od 1,5 do 4 godzin na jednym ładowaniu. Pomimo tego, że składa się z przyjaznego dla środowiska silikonu, zapewnia komfort użytkowania.

Interaktywna piłka dla psów oraz kotów Cheerble Ice Cream (niebieska)

Specyfikacja

EBO AIR
Waga
310 gramów
Rozmiar
9,6*9,6*8,9 CM
Bateria
2500mAh, 3,7V
Bezprzewodowy
Wi-Fi 2,4G / 5,2G
procesor
Podwójne ramię A7@1GHz
TPU
0.5TOPS
Prędkość
1M/S
Aparat fotograficzny
1080p@30fps 1920*1080
Magazynowanie
Karta microSD 16 GB (maksymalnie 256 GB)
Transmisja w czasie rzeczywistym
480p@30fps
IMU
9-osiowy IMU
TOF
50mm-1500mm
Czujnik podczerwieni
6 sztuk
CMOS
1080p@30fps 1920*1080
Silnik bezszczotkowy
tak, 2 szt.
Ładowanie
Automatyczne ładowanie
Podstawka ładująca
5V @ 2A max
    Cheerble Ball Ice Cream
Producent Cheerble
Nazwa Cheerble Ball Ice Cream
Model C0419-C
Odpowiednia dla koty, psy
Materiał PC, silikon
Średnica 45 mm
Waga 45g
Pojemność akumulatora 135 mAh
Czas ładowania 40 min
Czas pracy 1.5 - 4h
Kolor niebieski

Informacje dodatkowe

Gwarancja

24 miesiące

Powiadom mnie, gdy produkt będzie ponownie dostępny.