Promocja!

Inteligentny pojemnik próżniowy do przechowywania karmy Pawbby

250,00 

-16%
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 250,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Inteligentny pojemnik próżniowy do przechowywania karmy Pawbby

Chcesz, aby karma, którą podajesz swojemu zwierzakowi, była jak najdłużej świeża i bezpieczna dla jego zdrowia? Pomoże Ci w tym sprytny pojemnik próżniowy Pawbby! Z pomocą urządzenia będziesz w stanie przechowywać jedzenie w najlepszy możliwy sposób – z dala od wilgoci i zarazków. Dzięki aplikacji możesz również sprawdzić aktualną temperaturę i wilgotność wewnątrz. Ponadto konstrukcja pojemnika została wykonana z wysokiej jakości materiałów i jest prosta w użyciu.

 

 

Świeża żywność przez dłuższy czas

Czy wiesz, dlaczego karma czasami tak szybko się psuje? Ma na to wpływ wilgoć w powietrzu, która przyspiesza rozwój pleśni lub bakterii. Możesz zapobiec takim problemom i wydłużyć okres przydatności karmy do spożycia, stosując przechowywanie próżniowe! Dzięki pojemnikowi Pawbby możesz przechowywać karmę dla zwierząt w idealnej temperaturze i wilgotności. W ten sposób możesz zagwarantować, że Twój zwierzak jest karmiony wyłącznie pożywną karmą!

 

 

Korzystając z aplikacji, trzymaj rękę na pulsie

Sprawdzanie temperatury i wilgotności pojemnika jest teraz bardzo proste. Wystarczy skorzystać z przeznaczonej do tego aplikacji! Poinformuje Cię ona również o aktualnym poziomie naładowania modułu próżniowego. Dodatkowo będziesz mieć dostęp do czytelnych wykresów, które wyświetlają historię pomiarów. Co więcej, zostaniesz natychmiast powiadomiony, jeśli w pojemniku wystąpią jakiekolwiek nietypowe okoliczności.

 

 

Łatwy  i bezpieczny w użyciu

Produkt wyróżnia się tym, że może pomieścić do 9 litrów, więc nie trzeba go zbyt często napełniać. Ponadto korzystanie z gadżetu jest dość proste. Do wytworzenia próżni wystarczy jedno kliknięcie przycisku! Kolejnymi zaletami są uchwyt ułatwiający przenoszenie pojemnika oraz tryb nocny DND, który pozwala na spokojny sen. Na uwagę zasługuje również wydłużona żywotność modułu próżniowego, który wymaga ładowania tylko około sześć razy w roku. Co więcej, kartonowe pudełko urządzenia można szybko przekształcić w koci dom!

 

 

 

 

Specyfikacja

Producent Pawbby
Nazwa Pawbby Smart Auto-Vac Pet Food Container
Model MG-PGB001A-GL
Wejście 5 V - 1 A
Moc znamionowa 2,5 W
Pojemność 9 l
Wymiary 238 x 238 x 266 mm
Waga 1,56 kg

Informacje dodatkowe

Producent