Nowość!

Inteligentny Dozownik Karmy z Kamerą 360° HD i laserem HHOLove O Sitter Wi-Fi

699,00 

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 699,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Inteligentny Dozownik Karmy z Kamerą 360° HD HHOLove O Sitter Wi-Fi

Upewnij się, że Twój zwierzak przestrzega zdrowej diety. Możesz zmienić dietę swojego zwierzaka za pomocą inteligentnego dozownika karmy HHOLove O Sitter. Możesz zaprojektować własny plan żywienia lub skorzystać z już dostępnego. Aplikacja do tego celu ułatwia kontrolę, a kamera HD pozwala mieć kota na oku, gdy nie ma Cię w pobliżu. Co więcej, dwukierunkowe audio pozwala “rozmawiać” ze swoim zwierzakiem; będziecie mogli usłyszeć się nawzajem. Dodatkowo, z pudełka produktu można zrobić domek dla kota, a wskaźniki świetlne będą informować o statusie urządzenia. Zobacz, co jeszcze ma do zaoferowania O Sitter!

 

 

Zintegrowana kamera

Bez względu na to, gdzie jesteś, nigdy nie trać kontaktu ze swoim zwierzakiem. Dozownik jest wyposażony w kamerę z 4-krotnym zoomem. Oferuje ona zdjęcia w wysokiej rozdzielczości i ma zakres 360° w poziomie i 110° w pionie. Technologia AI umożliwia ponadto automatyczne monitorowanie poruszającego się zwierzaka. W rezultacie możesz go zobaczyć z dowolnego miejsca, o ile masz WiFi. Ponadto kamera ma trzy tryby: IR Night Vision, Privacy oraz Do Not Disturb. Ruchome gałki oczne, które pojawiają się po obu stronach kamery, są uroczym dodatkiem.

 

 

Łatwe sterowanie za pomocą aplikacji

Korzystanie z O Sitter nie sprawi ci żadnych trudności, ponieważ istnieje specjalna aplikacja, która sprawia, że korzystanie z inteligentnego dozownika jest proste. Z jej poziomu możesz bawić się ze swoim kotem za pomocą bezpiecznego i dostosowywalnego lasera, który działa w trybie ręcznym i automatycznym, lub możesz pobrać montaż najwspanialszych momentów dnia i dostosować harmonogram karmienia kota do jego etapu rozwoju.

 

 

Kompilacja uroczych momentów

Możesz oglądać najsłodsze momenty swojego kota bez konieczności oglądania wielu godzin nieciekawych filmów, ponieważ O Sitter każdego dnia kompiluje dla Ciebie wybór automatycznie wybranych momentów monitorowania!

 

 

Harmonogram karmienia

Za pomocą aplikacji można również kontrolować dietę kota. Dzięki oferowanym alternatywom możesz łatwo schudnąć lub utrzymać wagę swojego zwierzaka. Dodatkowo masz możliwość zmiany parametrów, wybierając ilość, rozmiar i czas podawania porcji.

 

 

Przemyślana konstrukcja

Dozownik jest przeznaczony do żywności o rozmiarze od 3 do 13 mm i ma pojemność 2,5 litra. Z drugiej strony, misa wykonana jest ze stali nierdzewnej 304, co sprawia, że jest łatwa do utrzymania w czystości. Wystarczy polać ją wodą. Dla zdrowia zwierzęcia zaleca się czyszczenie miski raz w miesiącu. Ponadto, w zestawie znajduje się zasilacz, który gwarantuje prawidłowe działanie gadżetu. Aby dozownik działał w przypadku awarii zasilania, można zamiast tego użyć czterech baterii AA (brak w zestawie).

 

 

Dodatkowe możliwości

Możesz dowiedzieć się o stanie funkcjonowania urządzenia, patrząc na wskaźniki świetlne. Z ich pomocą dowiesz się o aktualizacjach oprogramowania, połączeniach sieciowych, problemach z połączeniem, terminie napełnienia zbiornika i innych tematach. Co więcej, opakowanie O Sitter może służyć jako legowisko lub domek dla kota; instalacja wymaga użycia dołączonych do zestawu zatrzasków.

 

 

 

Specyfikacja

Producent HHOLove
Model O Sitter
Kolor biały
Wymiary 177.6 x 177.6 x 418.2 mm
Waga 2.18 kg
Kamera 300W, 4x cyfrowy zoom, night vision
Zasięg kamery 360° poziomo, 110° pionowo
Pojemność 2,5 l
Pasuje do karma o średnicy od 3 do 13 mm
Materiał stal nierdzewna 304 (miska)
Napięcie 12V/1.5A
Połączenie Wi-Fi, 5 GHz, 2.4 GHz

Informacje dodatkowe

Producent