Promocja!

Inteligentny dozownik karmy 6-komorowy PetWant F6 + piłka dla psów oraz kotów Cheerble W1 (niebieska)

399,00 

-5%
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 399,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Idealny zestaw dla Twojego pupila!

PetWant F6 + Cheerble W1

  • PetWant F6 LED to automatyczny podajnik karmy dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Dzięki temu urządzeniu, możesz umieścić każdy rodzaj posiłku, a robot w zależności od ustawionej godziny, ustawi się na odpowiedni rodzaj pokarmu i zadba o Twojego pupila.
  • Cheerble W1 zapewni idealną rozrywkę dla Twoich zwierzaków! 3 tryby pracy pozwalają na dostosowanie działania zabawki do potrzeb Twojego czworonoga. Piłka porusza się samoistnie po dotknięciu, jest odporna na wodę na poziomie IP67, została wyposażona w czujnik unikania przeszkód oraz zabezpieczenie przed wpadaniem w szczeliny. Ponadto piłka posiada specjalny otwór, w którym możesz umieścić przekąskę. Czas pracy wynosi 8 godzin.

 

 

Cheerble W1

3 tryby pracy pozwalają na dostosowanie zabawki do potrzeb pupila. Aby ustawić tryb należy użyć specjalnego przycisku, a o wyborze informuje kolorowe podświetlenie. Piłka pracuje przez 10 minut, po czym wyłącza się na 30 minut, tak, aby Twój zwierzak nie znudził się zabawką.

Czujnik unikania przeszkód zapobiega utknięciu zabawki w szczelinach – jeśli zabawka w jakąś wpadnie, to sama się z niej wydostanie. Urządzenie jest odporne na działanie wody na poziomie IP67 – to idealna zabawka do zabrania na spacer czy plażę!

Jak to działa?

  • Zabawka jest złożona z 2 części, w środku znajduje się przycisk zasilania, który należy przytrzymać przez 3 sekundy, aby piłka się włączyła. Aby wybrać tryb pracy należy nacisnąć dedykowany przycisk. Następnie zakręć obie części piłki i potrząśnij zabawką lub dotknij jej aby rozpoczęła pracę.

Zastosowany wytrzymały akumulator pozwala na 8 godzin pracy. Ładowanie odbywa się za pośrednictwem kabla z portem micro USB, a do pełnego ładowania wystarczy tylko 1,5 godziny. Piłka jest bezpieczna dla zwierząt i odporna na zużycie. Do wykonania użyto poliwęglanu oraz tworzywa TPU.

 

Interaktywna piłka dla psów oraz kotów Cheerble W1 (niebieska)

 

Karmienie na odległość z PetWant F6

Na wyświetlaczu LCD znajdziesz menu, w którym możesz zaprogramować posiłki dla swojego pupila. Zamykana pokrywa zapewnia, że znajdujące się w niej jedzenie pozostanie zawsze świeże, więc żadne z nich się nie zmarnuje.

Fakt, że F6 LED może być zasilany na dwa różne sposoby, gwarantuje, że dozownik nie przestanie nagle działać w trakcie podawania posiłku. Masz możliwość stałego podłączenia urządzenia do sieci za pomocą kabla USB lub zasilania go za pomocą baterii.

Automatyczny podajnik karmy od PetWant w 180 ml miskach pomieści każdy rodzaj posiłku dla Twojego pupila i w zależności od ustawionej godziny, będzie się ustawiał na wybrany rodzaj pożywienia.

 

Inteligentny dozownik karmy 6-komorowy PetWant F6

Specyfikacja

CHEERBLE BALL W1
Producent Cheerble
Nazwa Cheerble Ball W1
Model C1801
Odpowiednia dla koty, psy
Materiał poliwęglan, TPU
Średnica 77 mm
Waga 200g
Akumulator litowo-polimerowy, 3.7V, 300 mAh
Czas ładowania 1h
Czas pracy do 8h
Kolor niebieski
Temperatura robocza 0ºC ~ 40ºC
Odporność na wodę IP6
PETWANT F6
Nazwa Inteligentny dozownik karmy 6-komorowy PetWant F6
Masa netto 1kg
Materiał ABS
Wymiary 320mm x 320mm x 83mm
Zasilanie Micro USB 5V 1A/3C
Pojemność 180ml x 6
Sys. wyświetlania czasu 24h