Inteligentny dozownik karmy 6-komorowy PetWant F6 + piłka dla psów oraz kotów Cheerble Ice Cream (niebieska)

348,00 

Brak w magazynie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie ponownie dostępny.

  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Dla Twojego pupila – zestaw idealny!

Cheerble Ice Cream + PetWant F6

  • Automatyczny dozownik pokarmu dla Twojego pupila to PetWant F6 LED. Do tego gadżetu możesz włożyć dowolny rodzaj pokarmu, a robot wybierze odpowiedni rodzaj karmy i zajmie się Twoim pupilem w oparciu o wybrany przez Ciebie czas.
  • Cheerble Ball Ice Cream jest samobieżny i posiada unikalny system automatycznego omijania przeszkód. Silikonowa kulka posiada różnokolorowe oświetlenie LED, które powiadamia o trybie pracy produktu. Do ładowania niezbędny jest kabel USB, a pełne naładowanie trwa tylko 40 minut.

Cheerble Ice Cream

Piłka porusza się sama po dotknięciu, więc kot nie potrzebuje pilota, aby się nią bawić. Zabawka wyposażona jest w zaawansowaną technologię unikania przeszkód, co zapobiega zaklinowaniu się jej pod kanapą.

Właściciel ma możliwość modyfikacji funkcjonalności piłki, aby lepiej dostosować ją do potrzeb swojego pupila. Dostępne są trzy tryby pracy. W trybie NORMAL piłka porusza się i skacze. W trybie PASSIVE urządzenie zaczyna się poruszać po dotknięciu go przez pupila. Podświetlenie LED wskazuje aktualny tryb.

6-osiowy czujnik równowagi monitoruje w czasie rzeczywistym sposób użytkowania zabawki i dostosowuje jej ruch w optymalnym okresie, aby pobudzić aktywność Twojego pupila. Po 10 minutach zabawy piłka automatycznie wyłączy się na kolejne 30 minut. Funkcja ta zapewnia, że Twój pupil nie będzie zniechęcony do podejmowania aktywności fizycznej. Czas pracy na jednym ładowaniu baterii wynosi od 1,5 do 4 godzin. Sprzyja komfortowi i jest zbudowana z silikonu, który jest nieszkodliwy dla środowiska.

 

Interaktywna piłka dla psów oraz kotów Cheerble Ice Cream (niebieska)

 

Zdalne karmienie za pomocą PetWant F6

Wyświetlacz LCD podaje menu do programowania posiłków Twojego pupila. Zamykana pokrywa gwarantuje, że pokarm znajdujący się wewnątrz zawsze pozostanie świeży, co zapobiega jego marnowaniu.

Fakt, że F6 LED może być zasilany na dwa różne sposoby gwarantuje, że dozownik nie ulegnie awarii w trakcie posiłku. Możesz na stałe podłączyć urządzenie do sieci poprzez kabel USB lub zasilania go za pomocą baterii.

Automatyczny dozownik karmy PetWant w miseczkach o pojemności 180 ml zmieści każdy rodzaj posiłku dla Twojego pupila, a na podstawie ustawionego przez Ciebie czasu automatycznie przełączy się na żądany przez Ciebie pokarm.

 

Inteligentny dozownik karmy 6-komorowy PetWant F6

Specyfikacja

Cheerble Ball Ice Cream
Producent Cheerble
Nazwa Cheerble Ball Ice Cream
Model C0419-C
Odpowiednia dla koty, psy
Materiał PC, silikon
Średnica 45 mm
Waga 45g
Pojemność akumulatora 135 mAh
Czas ładowania 40 min
Czas pracy 1.5 - 4h
Kolor niebieski
PetWant F6
Nazwa Inteligentny dozownik karmy 6-komorowy PetWant F6
Masa netto 1kg
Materiał ABS
Wymiary 320mm x 320mm x 83mm
Zasilanie Micro USB 5V 1A/3C
Pojemność 180ml x 6
Sys. wyświetlania czasu 24h

Informacje dodatkowe

Gwarancja

24 miesiące

Powiadom mnie, gdy produkt będzie ponownie dostępny.