Promocja!

Inteligentny dozownik karmy 6-komorowy PetWant F6 + fontanna/poidło dla psa i kota Petoneer Fresco Mini Plus (WiFi)

599,00 

-5%
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 599,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Zadbaj o swojego pupila!

PetWant F6 + Petoneer Fresco Mini Plus

  • PetWant F6 LED to automatyczny podajnik karmy dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Dzięki temu urządzeniu, możesz umieścić każdy rodzaj posiłku, a robot w zależności od ustawionej godziny, ustawi się na odpowiedni rodzaj pokarmu i zadba o Twojego pupila.
  • Petoneer sprawi, że już nigdy nie będziesz martwić się o czystość wody dla swoich czworonogów. 4-stopniowy system filtracji oraz inspirowany górskim strumykiem obieg cieczy zapewniają całkowite bezpieczeństwo dla zdrowia zwierzaków. Steruj urządzeniem za pomocą dedykowanej aplikacji z dowolnego miejsca lub praktycznego przycisku.

 

 

Karmienie na odległość z PetWant F6

Na wyświetlaczu LCD znajdziesz menu, w którym możesz zaprogramować posiłki dla swojego pupila. Zamykana pokrywa zapewnia, że znajdujące się w niej jedzenie pozostanie zawsze świeże, więc żadne z nich się nie zmarnuje.

Fakt, że F6 LED może być zasilany na dwa różne sposoby, gwarantuje, że dozownik nie przestanie nagle działać w trakcie podawania posiłku. Masz możliwość stałego podłączenia urządzenia do sieci za pomocą kabla USB lub zasilania go za pomocą baterii.

Automatyczny podajnik karmy od PetWant w 180 ml miskach pomieści każdy rodzaj posiłku dla Twojego pupila i w zależności od ustawionej godziny, będzie się ustawiał na wybrany rodzaj pożywienia.

 

Inteligentny dozownik karmy 6-komorowy PetWant F6

 

Petoneer Fresco Mini 

Poidło Petoneer Fresco Mini zadba o to, aby Twój pupil miał zawsze dostęp do świeżej wody. Jeśli woda nie została odpowiednio wysterylizowana, będzie miała dużą ilość szkodliwych bakterii. Bakterie te często powodują nieprzyjemne choroby, takie jak na przykład zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie cewki moczowej czy zapalenie ucha zewnętrznego. Jeśli woda została odpowiednio odkażona, nie będzie zawierała żadnych zarazków.

Zapewniając, że Twoje zwierzęta spożywają tylko przefiltrowaną wodę, będziesz w stanie osłonić je przed zagrożeniami, które w przeciwnym razie są obecne w środowisku.

Fontanna Fresco Mini posiada niezrównany 4-stopniowy system filtracji. Początkowy etap polega na zastosowaniu specjalistycznego materiału PP w celu wychwycenia większych cząsteczek. Po tym etapie woda jest filtrowana za pomocą filtra KDF, po czym przechodzi przez filtr z węgla aktywnego, a na koniec jest filtrowana za pomocą filtra z żywicy jonowymiennej. W konsekwencji fontanna umożliwia dostarczanie zwierzętom wody czystej, wolnej od zarazków i śmieci, pozbawionej zapachu, co obniża ryzyko zachorowań.

Urządzenie posiada okienko, przez które użytkownik może zbadać aktualny poziom wody. Unikalna lampka LED zaświeci się, jeśli wystąpi problem z inteligentnym czujnikiem Fresco Mini. Posłuży również jako delikatny sygnał przypominający o konieczności wymiany filtra. W ten sposób nie będziesz musiał zadawać sobie wiele trudu, aby upewnić się, że Twój pupil zawsze ma dostęp do napoju, który jest higieniczny i świeży.

 

Inteligentna fontanna/poidło dla psa i kota Petoneer Fresco Mini Plus (WIFI)

 

Prosta obsługa – intuicyjne zastosowanie

Poidełko zostało opracowane tak, aby było łatwe w obsłudze i wymagało niewielkiej instrukcji. Aby użyć którejkolwiek z jego funkcji, wystarczy uderzyć w jeden przycisk, który znajduje się w zestawie. Jednokrotne naciśnięcie przycisku spowoduje włączenie lub wyłączenie urządzenia. Jeśli naciśniesz i przytrzymasz przycisk, timer dla filtra zostanie wyzerowany. Będziesz miał możliwość zdalnej obsługi poidła, gdy skorzystasz z aplikacji Petoneer.

Pojemnik ma pojemność 1,9 litra, co oznacza, że po jednorazowym napełnieniu może nadal zaopatrywać Twoje psy w świeżą wodę nawet przez wiele dni. Odłączenie pojemnika Fresco Mini pozwala na szybkie i łatwe czyszczenie urządzenia. Po podniesieniu go, zasilanie zostanie natychmiast wyłączone, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia w wyniku kontaktu z wodą i spowodowania zwarcia.

Dodatkowo poidełko jest nachylone pod kątem 7 stopni, dzięki czemu Twój pupil może pić w komfortowych warunkach, nie narażając się na zadawanie bólu lub uszkodzenie grzbietu. Stabilność produktu zapewniają antypoślizgowe podkładki, a wysokie boki zapobiegają wydostawaniu się wody z pojemnika.

 

Inteligentna fontanna/poidło dla psa i kota Petoneer Fresco Mini Plus (WIFI)

 

Niezwykle cicha praca

W omawianym urządzeniu zastosowano specjalistyczną, niskonapięciową pompę prądu stałego (DC). Poidło nie tylko wykazuje się niezwykłą skutecznością działania, ale również pracuje w sposób niezwykle cichy, co jest możliwe dzięki zmniejszeniu częstotliwości drgań. Z tego powodu Petoneer Fresco Mini utrzymuje poziom dźwięku niższy lub równy 35 decybelom. Możesz dzielić spokojny spokój nocy ze swoimi ukochanymi zwierzętami.

Platforma TUYA jest kompatybilna z dozownikiem napojów Petoneer Fresco Mini. Wskazuje to na kompatybilność z innymi przedmiotami, które wykorzystują platformę TuyaSmart. Aplikacja Petoneer została również opracowana w oparciu o protokół Tuya, dzięki czemu może zapewnić najlepsze możliwe doświadczenie użytkownika.

 

Inteligentna fontanna/poidło dla psa i kota Petoneer Fresco Mini Plus (WIFI)

 

Specyfikacja

PETWANT F6
Nazwa Inteligentny dozownik karmy 6-komorowy PetWant F6
Masa netto 1kg
Materiał ABS
Wymiary 320mm x 320mm x 83mm
Zasilanie Micro USB 5V 1A/3C
Pojemność 180ml x 6
Sys. wyświetlania czasu 24h
PETONEER FRESCO MINI
Model FSW030
Wymiary 180x175x147 mm
Waga netto 0,75 kg
Zasilanie DC 5 V / 1 A
Pojemność 1,9 L
Interfejs Przycisk
Moc znamionowa ≤0,5 W
Tworzywo ABS