Nowość!

Inteligenta suszarka dla zwierząt domowych Homerunpet PD50

1979,00 

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 1979,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Inteligenta suszarka dla zwierząt domowych Homerunpet PD50

Czy jesteś zmęczony suszeniem swojego zwierzaka po każdej kąpieli? A może Twój pupil boi się suszarek? Dzięki Homerunpet i inteligentnej suszarce dla zwierząt ten problem zniknie! Regulowana temperatura i wielokierunkowy przepływ powietrza sprawią, że Twój pupil będzie suchy nawet w trudno dostępnych miejscach, takich jak brzuch czy łapy. Dodatkowo urządzenie to zadba o sierść Twojego pupila za pomocą 3 milionów jonów ujemnych.

 

 

Efektywne suszenie

Możesz teraz położyć kres problemowi wilgotnych odcisków łap na meblach i podłodze. Dzięki wielokierunkowemu przepływowi powietrza w dolnej części, inteligentna suszarka dla zwierząt PD50 skutecznie wysuszy nawet najtrudniejsze miejsca, takie jak łapy czy brzuszek. Co więcej, urządzenie to jest w stanie regulować temperaturę w zakresie 16-40°C. Dodatkowo jest kontrolowana przez unikalny czujnik, aby zapewnić równomierne suszenie zwierzęcia bez przegrzania.

 

Dostępne są różne tryby pracy

Dzięki panelowi sterowania znajdującemu się na górze urządzenia można wybierać między wieloma ustawieniami, w które wyposażona jest suszarka dla zwierząt Homerunpet. 60-minutowa opcja Cozy Dry jest odpowiednia, jeśli chcesz, aby Twoje zwierzę czuło się komfortowo i ciepło. Alternatywnie możesz wybrać tryb Quick Dry, który wysuszy zwierzę w zaledwie 45 minut. Dodatkowe ustawienia obejmują tryb Heat, w którym nadmuchiwane jest ciepłe powietrze, oraz tryb Cool, w którym nadmuchiwane jest zimne powietrze. Doskonale sprawdzą się podczas pieszczot Twojego pupila.

 

 

Suszarka dla różnych rodzajów zwierząt

Większość małych zwierząt może korzystać ze sprzętu Homerunpet. Jest on równie skuteczny w przypadku kotów o krótkiej sierści, która schnie od 30 do 45 minut, kotów o średniej długości sierści, których suszenie trwa od 40 do 60 minut oraz kotów o długiej sierści, których suszenie trwa od 60 do 90 minut. Dodatkowo mogą z niej korzystać małe psy o wadze od 5 do 8 kg. Suszenie tych stworzeń zajmie tylko od 60 do 90 minut.

 

 

Wpływ pielęgnacji

Czy błyszcząca, puszysta sierść jest tym, czego pragniesz dla swojego zwierzaka? Inteligentna suszarka PD50 sprawi, że będzie to możliwe! Podczas suszenia uwalnia trzy miliony jonów ujemnych, które zadbają o sierść Twojego pupila. Zadbają o jego futro jak eksperci, utrzymując je lśniące, puszyste i dobrze nawilżone przez cały czas.

 

 

Komfort użytkowania

Homerunpet wziął również pod uwagę wygodę użytkowania. Strach psów przed suszeniem jest już historią. Ponieważ PD50 ma tylko 40-60 dB poziomu dźwięku, zwierzę będzie bardziej otwarte na cały proces. Sprzęt został zaprojektowany tak, aby umożliwić swobodną wymianę powietrza, więc nie musisz się martwić o przegrzanie swojego zwierzaka. Co więcej, suszarka posiada materac, który może być używany jako legowisko, a unikalne drzwiczki pozwalają na pieszczoty z Twoim pupilem.

 

 

Łatwa w utrzymaniu

Inteligenta suszarka dla zwierząt Homerunpet to wyjątkowo pomocne urządzenie w pielęgnacji Twojego pupila, które jest także proste w czyszczeniu. Dno urządzenia można łatwo zdemontować w celu wyczyszczenia suchym ręcznikiem, a unikalny filtr przeciwpyłowy można łatwo oddzielić od całej konstrukcji i umyć wodą. Zaleca się jego regularne czyszczenie w celu uzyskania optymalnych rezultatów filtrowania. Spadająca sierść zwierząt domowych również nie będzie już problemem. Jest ona zbierana w jednym miejscu, dzięki czemu czyszczenie sprzętu jest jeszcze łatwiejsze.

 

Specyfikacja

Producent Homerunpet
Model PD50
Wymiary 46,68 × 43,68 × 43,59 cm
Czas suszenia 30 ~ 90 min
Waga zwierzęcia do ok. 9,5 kg
Temperatura suszenia 16-40℃
Moc 900 W
Głośność pracy 40 ~ 60 dB

Informacje dodatkowe

Producent