Nowość!

Inteligenta suszarka dla zwierząt domowych Catlink Standard

1099,00 

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 1099,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Inteligentna suszarka dla zwierząt domowych Catlink Standard

Zachowaj zdrowie i połysk sierści swojego zwierzaka. Inteligentna suszarka Catlink gwarantuje szybki czas suszenia, który jest komfortowym procesem dla zwierząt. Ze względu na wyjątkowo niski poziom głośności urządzenie nie będzie zakłócało spokoju domowego. Dodatkowo, suszarka wykorzystuje zaawansowany system cyrkulacji, który zapewnia stały dostęp do świeżego powietrza. Gadżet posiada również funkcję dezynfekcji i wytwarza jony ujemne. Pojemność suszarki wynosi aż 65 l.

 

 

Bezstresowa pielęgnacja

Nie obawiaj się, że korzystanie z suszarki przerazi Twojego pupila. Urządzenie Catlink działa na bardzo niskim poziomie hałasu – około 40 dB lub 80 dB w trybie szybkiego suszenia. Twój zwierzak będzie czuł się swobodnie, ponieważ nie będą mu przeszkadzać irytujące dźwięki. Dodatkowo suszarka posiada unikalną cechę, która ułatwia psom przywyknięcie do urządzenia – działa cicho i niezwykle delikatnie. Warto użyć tej funkcji przy pierwszym korzystaniu ze sprzętu!

 

Szybkie i bezpieczne suszenie

Sierść Twojego pupila wyschnie szybko dzięki suszarce Catlink – w zaledwie kilka minut. Urządzenie wyposażone jest w silnik zdolny do 1600 obrotów na minutę. Umożliwia to wysuszenie sierści Twojego pupila w około trzydzieści minut! Cała procedura pielęgnacyjna jest przeprowadzana delikatnie, aby zapewnić zwierzęciu komfort. Temperatura i prędkość są początkowo umiarkowane, a następnie stopniowo rosną.

 

Ulepszony system wentylacji

Suszarka posiada nawiew z 6 stron, dzięki czemu może skutecznie suszyć nawet najtrudniej dostępne miejsca, takie jak łapy i brzuch zwierzęcia. Gadżet zapewnia zwierzęciu stały dostęp do świeżego powietrza, dzięki innowacyjnemu mechanizmowi cyrkulacji, nie musisz martwić się, że wewnątrz urządzenia będzie duszno.

 

 

Pojemność 65 l

Suszarka może pomieścić do 65 litrów. Nie musisz się martwić o zatłoczenie, ponieważ z łatwością pomieści do dwóch zwierząt jednocześnie. Dla tych, którzy posiadają więcej niż jednego czworonoga, jest to idealne rozwiązanie!

 

W trosce o bezpieczeństwo

Suszarka Catlink oprócz wydajności gwarantuje bezpieczeństwo użytkownika. Inteligentnie kontroluje temperaturę, aby uniknąć przegrzania. Posiada również bezpieczniki i przekaźniki zabezpieczające. Oznacza to, że nie ma potrzeby martwić się o jej uszkodzenie!

 

 

Jony ujemne: zadbaj o sierść swojego pupila

Jony ujemne wytwarzane przez suszarkę Catlink pomagają również w nawilżaniu sierści, chroniąc ją przed uszkodzeniami termicznymi i poprawiając jej błyszczący, długotrwały wygląd. Zapewni to jeszcze większy połysk i gładkość sierści Twojego pupila!

 

 

Nie tylko suszarka

Suszarki Catlink można używać nie tylko do suszenia sierści zwierzęcia, ale także do dezynfekcji niektórych przedmiotów, takich jak naczynia czy zabawki. Oprócz możliwości ozonowania i sterylizacji, gadżet z powodzeniem pozbywa się nieprzyjemnych zapachów.

 

 

Dodatkowe udogodnienia

Twój pupil nadmiernie gubi sierść? Problem ten można rozwiązać za pomocą suszarki Catlink, ponieważ posiada ona wbudowany filtr, który pomaga zatrzymać wypadające włosy podczas suszenia. Co więcej, przemyślane drzwiczki zapewniają łatwy dostęp do wnętrza urządzenia, a zintegrowane oświetlenie ułatwia monitorowanie procedury pielęgnacji. Urządzenie posiada odporne na zarysowania elementy ze szkła hartowanego, dzięki czemu jest zarówno bardzo trwałe, jak i łatwe w czyszczeniu. Dodatkowo posiada funkcję blokady, która zapobiega przypadkowemu włączeniu suszarki.

 

Specyfikacja

Producent Catlink
Nazwa Smart Pet Dryer
Model CL-DA-01
Pojemność 65 l
Napięcie 220 V
Moc 1000 W
Temperatura pracy 15-35°C
Stężenie jonów ujemnych 10 milionów / cm3
Materiał ABS, szkło hartowane
Wymiary 487 x 478 x 448 mm
Waga 9,1 kg
Zastosowanie Dla kotów i małych psów

Informacje dodatkowe

Producent