Nowość!

Fontanna / Poidło ze stali nierdzewnej z miską 2w1 3.2l Rojeco

129,00 

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 129,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

2 w 1 Poidło + miska dla pupila 3.2l Rojeco

Twój pupil może mieć teraz dostęp do smacznej karmy i czystej, świeżej wody za pomocą jednego urządzenia. Ponieważ poidło i miska dla pupila 2 w 1 Rojeco są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304, są trwałe i całkowicie bezpieczne dla zdrowia zwierząt. Wyróżnia się pojemnością 3,2 litra i cichą pracą, a także ma dwie oddzielne sekcje (jedną do jedzenia, a drugą do picia). Dodatkowo posiada zintegrowany kranik, który utrzymuje przepływ wody.

Liczne zastosowania

Dzięki dwóm oddzielnym komorom poidełko jest idealne do wielu zastosowań. Możesz na przykład napełnić obie komory wodą lub umieścić jedzenie w jednej, a picie w drugiej. Wybór należy wyłącznie do Ciebie!

 

 

Stal nierdzewna 304

Ponieważ fontanna jest wykonana ze stali nierdzewnej 304, jest bardzo wytrzymała, odporna na plamy i bezpieczna dla zdrowia zwierzaków. Nie przyczynia się do powstawania kociego trądziku, ani nie sprzyja rozwojowi zarazków, dzięki czemu możesz jeszcze skuteczniej zarządzać zdrowiem swojego zwierzaka! Dodatkowo, nie musisz martwić się o kwestie związane z czyszczeniem poideł. Podajnik i zbiornik na wodę tego gadżetu można łatwo umyć w zmywarce lub pod bieżącą wodą. Jest również bardzo prosty w montażu i demontażu.

 

 

Czterofazowa filtracja

Upewnij się, że Twoje zwierzę ma dostęp do czystej, świeżej wody przez cały czas. Poidło Rojeco skutecznie usuwa zanieczyszczenia dzięki czterostopniowej filtracji. Filtr z żywicą jonowymienną pozbywa się metali ciężkich, filtry o wysokiej gęstości zbierają sierść i kurz, a filtr z węglem aktywnym pozbywa się zapachów i pozostałości chloru.

 

 

Poidełko wyposażone w kran

Woda w poidełku jest zawsze w ruchu, ponieważ wypływa z unikalnego kranu. Z tego powodu jest to idealne rozwiązanie, aby zwierzęta zwracały uwagę i piły więcej. W ten sposób można zapobiec problemom związanym z odwodnieniem zwierzęcia. Rozwiązanie to przedłuża również świeżość wody.

 

 

Pojemność 3,2 litra

Czasy regularnego uzupełniania pojemników na wodę już dawno minęły. Godną uwagi cechą poidła Rojeco jest jego ogromna pojemność wynosząca aż 3,2 litra, która wystarcza nawet na tydzień lub dwa. Dzięki czemu możesz bez obaw uczestniczyć w imprezie lub wybrać się na mały wypad. Nie powinieneś się martwić, że Twój kot nie będzie mógł się napić. Dodatkowo, czerwona lampka automatycznie włączy się, aby powiadomić Cię o potrzebie uzupełnienia zbiornika, gdy zostanie w nim niewiele wody.

 

 

Przemyślany układ

Nie musisz się martwić, że Twoje zwierzę będzie niespokojne lub że fontanna zakłóci Twój spokój. Gadżet działa na bardzo niskim poziomie decybeli – nigdy nie przekracza 20 dB. Brzmi to prawie dokładnie jak szept lub szelest liści! Dodatkowo, poidełko działa pod niskim napięciem 5 V, co czyni je całkowicie bezpiecznym dla psów.

 

Specyfikacja

Producent Rojeco
Model RYSJ-17
Pojemność 3,2 l
Prąd wejściowy adaptera 100-240 V 50/60 Hz
Prąd wyjściowy adaptera 5 V 1000 mA
Znamionowy prąd wejściowy 5V - 1 A maks.
Materiał Stal nierdzewna 304
Wymiary 237 x 183 mm
Waga 750 g