Promocja!

Bieżnia dla kota the Little Cat B612 Cat Planet V1

2000,00 

-7%
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 2000,00 
  • Szybka wysyłka 24-48h
  • Darmowa dostawa od 199zł
  • 30 dni na darmowy zwrot
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Wysyłamy

Opis

Bieżnia dla kota the Little Cat B612 Cat Planet V1

Zadbaj o dobre samopoczucie swojego pupila. Żywe podświetlenie LED bieżni Little Cat wzbudzi zainteresowanie kota i zmotywuje go do korzystania z urządzenia. Możesz śledzić postępy swojego zwierzaka za pomocą aplikacji, aby zobaczyć wskaźniki, takie jak przebyty dystans, spalone kalorie itp. Ponadto B612 wymaga niewiele czasu na instalację i działa w ciszy. Bieżnia może pomieścić zarówno większe, jak i mniejsze koty.

 

 

W trosce o dobre samopoczucie kota

Badania pokazują, że koty zmagające się z otyłością mają znacznie wyższe ryzyko rozwoju cukrzycy, choroby zwyrodnieniowej stawów i problemów skórnych. Mają również krótszą żywotność niż koty w dobrej kondycji. Bieżnia B612 została stworzona z myślą o poprawie życia Twojego pupila, umożliwiają zwierzęciu utrzymanie poziomu sprawności fizycznej, a także utratę wagi.

 

 

Zdalne zarządzanie

Obsługę urządzenia ułatwia aplikacja the little cat, którą można pobrać ze sklepu Google Play lub App Store, . Możesz go użyć do wprowadzenia szczegółów o swoim zwierzaku, w tym jego wieku. Możesz nie tylko zmienić odcień podświetlenia, ale także je przesunąć. Dodatkowo będziesz mógł zobaczyć pokonany dystans, spalone kalorie i obroty bieżni. Możesz również zobaczyć historię treningów swojego kota i BMI, co pozwoli monitorować jego rozwój.

 

 

Bezpieczna konstrukcja

Bieżnia Little Cat B612 została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie użytkownika. Bieżnia wykorzystuje światło LED zamiast lasera. Co więcej, zastosowanie plastiku ABS zapewnia trwałość, a zapobieganie urazom zapewniają pianki ochronne.

 

 

Działanie bezprzewodowe

Ponieważ urządzenie działa bezprzewodowo, użytkownicy mogą korzystać z większej swobody. Ponadto przechodzi w tryb czuwania po 6 sekundach braku aktywności. Dodatkowo w zestawie znajduje się magnetyczny kabel ładujący, dzięki któremu można uzupełnić energię bieżni; będzie ona gotowa do ponownego uruchomienia po około 4,5 godziny. Oprogramowanie powiadomi również o poziomie naładowania baterii.

 

 

Ciche działanie

Obawiasz się, że hałas wytwarzany przez bieżnię będzie nadmierny? Nie obawiaj się. Bieżnia Little Cat B612 charakteryzuje się poziomem decybeli nieprzekraczającym 65 dB, dzięki czemu możesz zrelaksować się z ulubioną książką, nie przejmując się hałasem.

 

 

W zestawie

  • bieżnia
  • podstawa bieżni
  • mata
  • magnetyczny kabel ładowania
  • pianki ochronne

 

 

 

Specyfikacja

Producent The Little Cat
Model B612
Wymiary 1,23 x 0,31 x 1.3 m
Waga 30 kg
Materiał ABS, silikon, AI, PA, PET, PE
Prędkość 72 rpm, 15 km/h
Podświetlenie LED tak, wielokolorowe
Zasilanie 5V
Połączenie Bluetooth
Aplikacja the Little Cat
Systemy operacyjne Android, iOS

Informacje dodatkowe

Producent